Přejít na obsah

Kalibr Prim 2867 ? Tabu nebo Čína?


Doporučené příspěvky

L6000 - jednak je tady trochu nepopulární označovat produkty MPM jako výrobce Prim, ale hlavně by stačilo nejdřív zadat hledání odpovědi tady na fóru - tento kalibr se již řešil.

V "českých Primkách", je tak použit pravděpodobně stejný kalibr Seagull jako ve "švýcarských Lobinni" - rozvržení registrů i způsob provedení ciferníku napovídá, že se sekají někde v číne ve velkém podle jedné šablony... a je taky zřejmé, že pod značkou Lobinni je prodávali jistě stále se ziskem za poloviční cenu, než za jakou jsou nabízeny pod českou hlavičkou....

https://www.dhgate.com/product/switzerland-lobinni-men-watches-luxury-brand/529929609.html#seo=WAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Řešil jsem s manažerkou z PRIMU, koupi hodinek Prim. Bylo mi vysvětleno, že Seagul a další čína je směr kterým se PRIM bude nadále ubírat kvůli ceně atd... čili koupě PRIM číny za evropskou cenu jsem odmítl. A koupil si omegy, inu co naplat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
V 14. 6. 2021 v 11:23, CHRONOGRAF1 napsal:

Řešil jsem s manažerkou z PRIMU, koupi hodinek Prim. Bylo mi vysvětleno, že Seagul a další čína je směr kterým se PRIM bude nadále ubírat kvůli ceně atd... čili koupě PRIM číny za evropskou cenu jsem odmítl. A koupil si omegy, inu co naplat..

Mohl jsi s manželkou zajít do jiného PRIM a koupit hodinky za evropskou cenu. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...