Přejít na obsah

Doxa Sub 300 T


Doporučené příspěvky

Tak se ke mě dostaly druhé Doxa sub. K prvním oranžádám jsem přihodil i civilnější verzi a to modré 300 T. Něco k nim. Jsou to téměř voňavky, nabízel je tu místní člen a v první chvilce mi až bylo líto je vzít na ruku. To se změnilo hodně rychle :-).

Oproti 800 Ti jsou menší. Velikost je 42,5 mm a tím, že mají menší číselník působí drobnějším dojmem. Je v nich klasika - eta 2824-2, už léty ověřený strojek, který je snad všude :-). WR je veliké a lumi je modrá.

1.jpg

2.jpg

email.seznam.cz.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Vit napsal:

Pěkné, nemít želvy s podobným tvarem pouzdra, tak Doxám SUB asi neubráním.
Přihoď srovnávací foto s těma oranžovýma.

Díky, tady je jedna, co mám v telefonu. Tady není ten rozdíl velikostí tak znatelný, na ruce a na živo ano. Až se vrátím z práce nafotím to líp

3.jpg

Upraveno uživatelem Delawer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Daemonultimate napsal:

Krásný hodinky i fotky. Ty jsou pro mne jednou z ikon hodinek určených k potápění. Škoda, že nemají tuhle řadu i v nabídce pro nás, jako míval třeba Koscom.

Díky, když ony se ty hodinky fotí samy :-). Přesně tak, podle mě to jsou také ikony. Kus potápěčské historie a odkaz od Jacques Costeau..... Ty 300 T přímo odkazují na úplně první model. 

Ono celkově koupit Suby je u nás problém. Tyhle koupil místní člen přes Doxu a šli snad z Německa, v sekci Doxa má k tomu i příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou parádní, už jsem viděl dost kusů s vyloupanou barvou indexů na lunetě. Ale dokonce ani já bych si s tím hlavu nelámal. Tak to prostě je a k těm hodinkám už to tak nějak patří. Nevím, proč zrovna tohle je jejich slabé místo, když i na Pětkách od Seika drží na lunetě jak židovská víra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Daemonultimate napsal:

Jsou parádní, už jsem viděl dost kusů s vyloupanou barvou indexů na lunetě. Ale dokonce ani já bych si s tím hlavu nelámal. Tak to prostě je a k těm hodinkám už to tak nějak patří. Nevím, proč zrovna tohle je jejich slabé místo, když i na Pětkách od Seika drží na lunetě jak židovská víra.

Vůbec nevím. Když ony původní a staré suby byly podle mě hodně používané při potápění, tak možná proto, ale kdo ví. Jelikož já se nepotápím (a proto mám tolik potápek:-D) , tak uvidíme, jak bude barva na lunetě držet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...