Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Radik napsal:

No to bych řek, že se daj! A luxusní foto k tomu :)

 

před 1 minutou, Pivas napsal:

@Kid_A - Moc pekny chlape. 👍

Diky panove. Vyzkousel jsem, potesil se, ale dal zustavam u modrych SMPC (ktere vypadaji vedle techto novych prekvapive stare:))) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kid_A mne přijde že u každé nové generace bondovek ta předchozí vypadá hrozně staře, podobně jsem to měl u prvních vlnek vs prvních keramik. Zároveň ta generace bez vlnek mi přijde lepší než ta poslední - menší, pohodlnější, min preplacana, hezčí heliak a buznatah mi taky seděl líp. Z nové reference bych vzal strojek a datum na šestce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, ragu napsal:

@Kid_A mne přijde že u každé nové generace bondovek ta předchozí vypadá hrozně staře, podobně jsem to měl u prvních vlnek vs prvních keramik. Zároveň ta generace bez vlnek mi přijde lepší než ta poslední - menší, pohodlnější, min preplacana, hezčí heliak a buznatah mi taky seděl líp. Z nové reference bych vzal strojek a datum na šestce.

Kde to muzu podepsat? Souhlasim se vsim:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=248]Kid_A[/mention] mne přijde že u každé nové generace bondovek ta předchozí vypadá hrozně staře, podobně jsem to měl u prvních vlnek vs prvních keramik. Zároveň ta generace bez vlnek mi přijde lepší než ta poslední - menší, pohodlnější, min preplacana, hezčí heliak a buznatah mi taky seděl líp. Z nové reference bych vzal strojek a datum na šestce.

Za mě nej reference 2254.50. Bondofky jsem měl troje a tyto mi nejvíce seděli. Mám nové keramiky a jako plus beru velikost,konečně tam není buzna korunka-dále datum,strojek,spona a hezčí ručky.
Co mě se.. nejvíc je lumi. Asi už jsem stare a už pořádně nevidím,ale starší reference to ještě uměli,u nových stojí za prd(PO,SMP)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, shewcza napsal:

Gratuluji k perfektním hodinkám @Kid_A

 Bohuzel jen na zkousku:)))

před 1 hodinou, Radik napsal:

Když srovnám celou trojici starejch vlnek, bezvlnek a novejch vlnek vedle sebe, tak bych si asi jako jediný vybral star vlnky. O fous před novejma. Bezvlnky mám v tomhle triu až na třetím místě a působí na mě skoro až vintážně.

Ja teda jako vintage vnimam klasicky vlnky. Absence aplikovanych indexu dela strasne moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Kid_A napsal:

 Bohuzel jen na zkousku:)))

Také jsem je vzal na zkoušku, s tím ze bych nečekal, ze vyhrajou nad předchozím modelu a ejhle, už je to rok, nejvíc nosím modré vlnky a černé keramiky bez vlnek jsem hodil do výměny 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, semi001 napsal:

Také jsem je vzal na zkoušku, s tím ze bych nečekal, ze vyhrajou nad předchozím modelu a ejhle, už je to rok, nejvíc nosím modré vlnky a černé keramiky bez vlnek jsem hodil do výměny 😂

Tohle forum je kronikou pribehu chronopacientu:)) co ta zealande guma? Nosis ji taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...