Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Radik napsal:

A teď... A přitom bych čekal, že člověk bude s věkem rozum nabírat. Asi už jsem překročil vrchol :D

Rozum? 😲 Tady? Na chronomogau? 🤣 Líbí se ti? Dělají ti radost? Tak ser na rozum a užívej si je 👍

PS: pro všechny ty, co chtějí kupovat hodinky rozumem❗Kupte si aktuálně módní Smartwatch a odhlašte se z Chronomagu...

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Kid_A napsal:

Hodinky musej byt velky😅😅😅

Tak nějak, malý Nomosy u mě nefungovaly. Ale stejně pořád počumuju po Club Campusech :)

před 16 minutami, Akam napsal:

Tak to je pro nás 16,5kové dobra zpráva 👌👌👌

Tady bych asi trochu mírnil nadšení, protože já jsem na tyhle věci myslím hóóóódně tolerantní. Když se mi nějaký fakt líbí, velikost i váha jdou stranou :) Možná ať k velikosti řeknou @shewcza a @LovecK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Kid_A napsal:

Super raritka

Jsou to takové šedé myšky, o které v době kdy se prodávaly nebyl moc zájem. Dnes už asi opravdu spíš rarita. V době prodeje spíš všichni chtěli limitku SBGV247 nebo černo žlutou verzi SBGV243.

Screenshot_20221127_182945_Chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Dokusan napsal:

Jsou to takové šedé myšky, o které v době kdy se prodávaly nebyl moc zájem. Dnes už asi opravdu spíš rarita. V době prodeje spíš všichni chtěli limitku SBGV247 nebo černo žlutou verzi SBGV243.

Screenshot_20221127_182945_Chrome.jpg

Souhlasim. Ta seda varianta snad byla jen pro US trh, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Radik napsal:

Tak nějak, malý Nomosy u mě nefungovaly. Ale stejně pořád počumuju po Club Campusech :)

Tady bych asi trochu mírnil nadšení, protože já jsem na tyhle věci myslím hóóóódně tolerantní. Když se mi nějaký fakt líbí, velikost i váha jdou stranou :) Možná ať k velikosti řeknou @shewcza a @LovecK :)

Tak vnímání velikosti je značně individuální. Já se nijak netajím tím, že pro mě byla vhlavní motivace k výměně velikost. Prostě už to bylo za tou mojí pomyslnou hranicí. Tu hranici má každej někde jinde. Stejně jako s holkama 🙂 silnější pes m*dá! No já to evidentně nejsem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Kid_A napsal:

Souhlasim. Ta seda varianta snad byla jen pro US trh, ne?

To si nemyslím, spíš Japonskej,nevim. V Koscomu měli 243 a 247. Já je kupoval nové z Japonska a pak k nim dokoupil origo tah, na kterým ale nevypadají dobře 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mlsoun1 napsal:

 Toz dobry,co bych si stezoval😊

Pěkné, hodinky i fotka, Marceli!

Před hodinou, michalval napsal:

To jsou ty Kostrovy? Tak to jsou v dobrých rukách 👍. A k tomu bude určitě spusta hezký fotek, haj je u Tebe zvykem.

Ano, nějaké další fotky ZDE.

před 58 minutami, Kid_A napsal:

Hodinky musej byt velky😅😅😅

Jirko nestyď se a nafoť zblízka za světla ten číselník!

před 45 minutami, DarylVanHorne napsal:

Rozum? 😲 Tady? Na chronomogau? 🤣 Líbí se ti? Dělají ti radost? Tak ser na rozum a užívej si je 👍

PS: pro všechny ty, co chtějí kupovat hodinky rozumem❗Kupte si aktuálně módní Smartwatch a odhlašte se z Chronomagu...

+1

------------------------

Sledujeme fotbal ...

Vit_MB_NR_221127_04______.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Dokusan napsal:

To si nemyslím, spíš Japonskej,nevim. V Koscomu měli 243 a 247. Já je kupoval nové z Japonska a pak k nim dokoupil origo tah, na kterým ale nevypadají dobře 

@Dokusanpekne! Taky mam pocit, ze to nejsou uplne tahovy hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...