Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 12 minutami, Pivas napsal:

@Violoncello- díky! To byly moje první koupené na fóru, nic extra ,ale mám je rád. Jinak už bych potřeboval zavést tvoje pravidlo. Jedny domů, jedny ven. Jestli to teda ještě držíš :)

Pivasi, držím! V podstatě jsem teď na třech kusech, pokud nepočítám dvoje vintážky, z čehož jsou jedny po otci a jedny po houslistovi, kterého jsem celý život ctil. Své slovo držím 🙂 Hele, prostě jsem si řekl, že momentů, které mi udělají radost, může být více, než se zdá. Tak mi dělá radost, že se mi hodinky dostanou na ruku a že jich nemám plnou kabelu. Cest do Říma je ale vícero. Nenech se zviklat a vesele nakupuj 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, karel.attl napsal:

47a094be64647a4666023e31c5062623.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Citizenky byly moje první lepší hodinky (dokonce první dvoje), nikdy na ně nezapomenu a dosud oboje mám. Eco-drive, to byla tenkrát vychytávka :rolleyes:. Věřím, že dělají radost a jsou naprosto nenáročné a přesné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citizenky byly moje první lepší hodinky (dokonce první dvoje), nikdy na ně nezapomenu a dosud oboje mám. Eco-drive, to byla tenkrát vychytávka :rolleyes:. Věřím, že dělají radost a jsou naprosto nenáročné a přesné. 

Mam to stejne. Take jedny z prvnich a z jedne z prvnich vyplat :) Staly tenkrat neco kolem ctyr tisic a porad si je nechavam :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, MíraMíra napsal:

Pěknej první příspěvek. Klobouček. :notworthy:

Díky

 

před 4 hodinami, Filip.J napsal:

Ty jo, dejte se dokupy s @beeman😁 👍

koukal jsem na fotky @beeman a taky smekám. Je vidět velké dílenské zázemí, ten můj první pokus vznikl na mikro CNC frézce vlastní výroby a malém hodinářském soustruhu v malém panelákovém bytě. :)

už mám v hlavě další projekt, tentokrat se strojkem Miyota 8n40 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...