Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, MaxT napsal:

Po delší době návrat do NDR.

A nezbývá než konstatovat, že soudruzi v NDR stejně jako v případě mých minulých Seventies vědí co dělají.

300WR, 100 hodin rezerva, zlatý rotor a opět neskutečné zpracování. Podle fotek jsem je nechtěl ani omylem.

Pak mi je dali na ruku a za minutu bylo hotovo. Nej potápky co jsem měl v životě na ruce.

IMG_0221.png.1d0034178a40d3111f89978b43e0ac43.png

 

Gratuluju Petře - konečně v té záplavě mainstreamové nudy od Seika a Rolexu jedny opravdu dokonalé hodinky :rolleyes: :rolleyes::rolleyes:

Jak na potápky se zubatou lunetou nejsem, tak kdyby mi jednou ruplo v kuli, vedle Seventies Chrono si ve winderu dovedu představit jedině tyhle modráky :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, MaxT napsal:

Po delší době návrat do NDR.

A nezbývá než konstatovat, že soudruzi v NDR stejně jako v případě mých minulých Seventies vědí co dělají.

300WR, 100 hodin rezerva, zlatý rotor a opět neskutečné zpracování. Podle fotek jsem je nechtěl ani omylem.

Pak mi je dali na ruku a za minutu bylo hotovo. Nej potápky co jsem měl v životě na ruce.

IMG_0221.png.1d0034178a40d3111f89978b43e0ac43.png

 

Parádní kousek. Gratulace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V 16. 5. 2020 v 12:32, MaxT napsal:

Po delší době návrat do NDR.

A nezbývá než konstatovat, že soudruzi v NDR stejně jako v případě mých minulých Seventies vědí co dělají.

300WR, 100 hodin rezerva, zlatý rotor a opět neskutečné zpracování. Podle fotek jsem je nechtěl ani omylem.

Pak mi je dali na ruku a za minutu bylo hotovo. Nej potápky co jsem měl v životě na ruce.

Na tu desítku čumím už 10 minut, hezký světelný trik.
 

 

20200313_145631 (002).jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...