Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 34 minutami, shewcza napsal:

Nechce se Ti cvaknout z profilu SD vs PO? Slušná sestava

Jak bude chvilka můžu udělat nějakou srovnávací fotku, ale rolexky jsou vysoký oproti Omegam...tohle jsou starý PO cal2500 a to jak známo byly sice velký do průměru, ale placatý - takže se na tu velikost 45,5mm nosí velice dobře - řekl bych až pohodlně...samozřejmě se to nemuze rovnat pohodlnosti třeba dj36 že... :)

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Ondrej71 napsal:

ja dnes bělouše s vlnkama

Ty bílé jsou super, dost lidí mě od nich odradilo - prej modrá, modrá ... ale tyhle vypadají super.

U mě do zelena (jednou jsem je pustil, prodělal kalhoty, pak znovu koupil - naposledy a za draho - tomu se říká definitivky), po práci legraci ... a v dobré společnosti - káva u Pátků ...

 

IMGP5384.JPG

IMGP5385.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, shewcza napsal:

Nechce se Ti cvaknout z profilu SD vs PO? Slušná sestava

Tady to máš...no žádnej umělec ze mě nebude :)

jinak teda omegy jsou větší co do "placky", ale zas rolexky jsou vyšší...je divný, že se oboje nosí dobře-rolexky jak jsou vyšší a maj supr sponu-tak komfort a nikde nic netlačí...omegy občas ucítíš korunku v zápěstí, ale jako nic hroznyho (o sponě nemluvím-tam Omega konkurovat rolexkam nemůže)...nekdy mě plechový suby  " štípou" korunkou do zápěstí víc než oboje tyhle velký hodinky ;) :)

pak je na řadě čitelnost...antireflex vs bez antireflexu, ale to je spíš na recenzi... 

snad to tak stačí ;)

IMG_20200525_171719.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, snake napsal:

Jak bude chvilka můžu udělat nějakou srovnávací fotku, ale rolexky jsou vysoký oproti Omegam...tohle jsou starý PO cal2500 a to jak známo byly sice velký do průměru, ale placatý - takže se na tu velikost 45,5mm nosí velice dobře - řekl bych až pohodlně...samozřejmě se to nemuze rovnat pohodlnosti třeba dj36 že... :)

Díky!

 

Já na podvečerní procházce s malou

20200525_190942.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem skoro po půl roce provětral Vulcain... Ale jo, dá se :-)425095fad63d62b4de0ec9f8b22888bd.jpg

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...