Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Ano je furt na co kukat dokonce někde na youtubu je hodnotí v první 5 nej potápek.... dýnko taky paráda když tak poprosím o foto...já nefotím tak dobře...jinak jedinou výhradu k Chopard PRO ONE mám že ten jejich původní kaučukovej pásek kterej je designově super prostě po letech začal v ohybech praskat ,nechápu že u tak drahého kaučuku nemají ověřenou směs co do toho dávají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborný! Ty indexy a ručky parádně chytaj světlo. Jak sedí pocitově na ruce? Uvnitř je inhouse s mikrorotorem?

Mal by byt, zial to nema priehlad...
som zvyknuty na 40mm rlx a DJ II povazujem za alternativu k omege PO, proste velke hodziny, trosku som sa najprv bal ale sedi to pekne. Je to taky Blancpain pre chudobnych, zaroven ten inhouse to pocitovo vyhana trosku vyssie. Uvidime ako na tom budu s presnostou do buducna, zatial sa javia ok, pojdem im dat urobit este pred letom tlakovku a zamierim k najblizsej vode.
20mm rozmer na remen je velmi vitany u mna, budu sa kupovat hirsche :):):)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je furt na co kukat dokonce někde na youtubu je hodnotí v první 5 nej potápek.... dýnko taky paráda když tak poprosím o foto...já nefotím tak dobře...jinak jedinou výhradu k Chopard PRO ONE mám že ten jejich původní kaučukovej pásek kterej je designově super prostě po letech začal v ohybech praskat ,nechápu že u tak drahého kaučuku nemají ověřenou směs co do toho dávají...

Udrz zakaznika, predaj mu gumu kazdy rok za silion :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quote post="2529280" timestamp="1593026240" name="tomtur" userid="
Dnes vcelku zabavna zmena https://forum.chronomag.cz/uploads/emoticons/default_smile.gif[/img]

Netuctová paráda. Ty vlnky na cifru jsou nádherný. A datum na půl pátý považuju za nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Vladar91 napsal:

To jsem nevědel že to kde i bez true beatu.
Paráda

 


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

 

V roce 2014 představilo JLC limitované edice tribute to Geophysic 1958 (800 v nerezu, 300 z růžového zlata, 58 boutique exclusive v platině) v rámci trendu oživování starých modelů... Trochu hodinky zvětšili, nápis chronometre nahradil geophysic a z horní části cifru se přesunul dolů (pt model má jinou verzi cifru, tam zůstal nahoře), dali automat místo dobového manuálu, luminiscenční body byly přesunuty ze sklíčka na rehaut a trocha té barvy odstínu falešné patiny nesmí chybět :)

O rok později pak uvedli Geophysic řadu, ve které jsou právě dead beat strojky a uvidíme, zda přijdou i nějaké další modely v rámci této řady...

45965B91-86D7-484F-B7E0-0DA4592FA656.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, brownwld napsal:

Dobrý jsou :)

 

 

před 5 minutami, krutor napsal:

Tudor

 

ano páni máte to pekné, gratulujem TUDOR sú moja srdcovka 👍 (a ETA design je cool)

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...