Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, IzTaPa napsal:

Neustale se opakujici konverzace, kdykoliv si je vezmu na ruku:

Ona: ty kolotocarsky hodinky budes mit jeste dlouho?
Ja: ano, stale me bavi.
Ona: a tu oranzovou hruzu jsi koupil kde?
Ja: mam i modrou.
Ona: ta oranzova tam sedi lip, ale i tak jsou to strasny kolotocarsky hodinky
Ja: jeste chvili je nosit budu, tak si zvykej
Ona: (jako vzdy musi mit posledni slovo) vsak je stejne za chvili prodas

🤣 
Jsou dobrý...

Já stále Tribute

B02F7281-39FA-4903-8974-C7AA47DF1134.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Sphinxx napsal:

To je dobře, Béček není nikdy dost, bohužel s ohledem na světlo se mi tahle fotka zrovna moc nepovedla, světlo si s nimi hraje luxusně.

47 mm GMT? Takže ty 44 jsi nakonec stejně pustil, Dejve? Můj názor znáš, ale co je důležitější, že Ti dělají radost 😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MíraMíra napsal:

Mně se teda dost líbí i na téhle fotce.

Fakt? Tak díky, to mě těší.

před 2 hodinami, Radek Cigi napsal:

47 mm GMT? Takže ty 44 jsi nakonec stejně pustil, Dejve? Můj názor znáš, ale co je důležitější, že Ti dělají radost 😉.

Nééé, nepustil, ty asi fakt zůstanou, včera jsem zkoušel ty nové a to se vůbec nedá srovnat, ale vůbec. Zlatý tento původní in-house Chronomat a je jedno, jestli 44 nebo 47, ale mám oboje.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Sphinxx napsal:

Fakt? Tak díky, to mě těší.

Nééé, nepustil, ty asi fakt zůstanou, včera jsem zkoušel ty nové a to se vůbec nedá srovnat, ale vůbec. Zlatý tento původní in-house Chronomat a je jedno, jestli 44 nebo 47, ale mám oboje.

V čem je nový horší? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že je horší, ale za mě zpracováním nemá na původní in-house Chronomaty ani smykem ... 42mm (vs. 44 vs. 47), jsem tvrdým zastáncem okřídleného B i když vím, že tahle verze byla dříve, ale se nelíbí, frézovaní subdialů a čtverec uprostřed je za mě úplně super (old), nejvíce to vyniká u bílých subdialů, dále indexy, luneta je asi věc vkusu a v neposlední řadě náramek, tohle "trubičkový" chrastítko se s tím pilot náramkem na živo ani nedá porovnat. A v neposlední řadě 200M(new) a 500M (old). Takže sečteno podtrženo - své zákazníky si určitě najdou i kvůli velikosti 42mm, za mě ovšem downgrade, ale tak já mám srovnání, protože zrovna Chronomat jsem měl téměř ve všech provedeních, čili tento model dobře poznám. Faktem je, že i cena trošku spadla oproti původnímu modelu, ale to je asi tak všechno. EDIT: Vlastně není - výhodou je zelené provedení, to jsem na živo neviděl, ale na fotkách ta zelená vypadá super.

Super srovnání je zde: https://www.ablogtowatch.com/the-breitling-chronomat-collection-gets-complete-overhaul-vintage-flair-for-2020/

 

Breitling-Chronomat-44-2014-vs-Breitling-Chronomat-B01-42-2020-aBlogtoWatch-1600px.jpg

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Sphinxx napsal:

Já neříkám, že je horší, ale za mě zpracováním nemá na původní in-house Chronomaty ani smykem ... 42mm (vs. 44 vs. 47), jsem tvrdým zastáncem okřídleného B i když vím, že tahle verze byla dříve, ale se nelíbí, frézovaní subdialů a čtverec uprostřed je za mě úplně super (old), nejvíce to vyniká u bílých subdialů, dále indexy, luneta je asi věc vkusu a v neposlední řadě náramek, tohle "trubičkový" chrastítko se s tím pilot náramkem na živo ani nedá porovnat. A v neposlední řadě 200M(new) a 500M (old). Takže sečteno podtrženo - své zákazníky si určitě najdou i kvůli velikosti 42mm, za mě ovšem downgrade, ale tak já mám srovnání, protože zrovna Chronomat jsem měl téměř ve všech provedeních, čili tento model dobře poznám. Faktem je, že i cena trošku spadla oproti původnímu modelu, ale to je asi tak všechno. EDIT: Vlastně není - výhodou je zelené provedení, to jsem na živo neviděl, ale na fotkách ta zelená vypadá super.

Super srovnání je zde: https://www.ablogtowatch.com/the-breitling-chronomat-collection-gets-complete-overhaul-vintage-flair-for-2020/

 

Breitling-Chronomat-44-2014-vs-Breitling-Chronomat-B01-42-2020-aBlogtoWatch-1600px.jpg

Děkuju za shrnutí. Souhlasím s Tebou 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...