Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, Filip.J napsal:

Mně tohle léto přijde teda o dost lepší než to loňské. Ale já jsem blázen, no.

Tuhle fotka z večerního houmofisu, už mám skoro hotovo.

 

celkové dojmy ? u nás kúpené alebo zo zahraničia, tiež som o nich rozmýšlal na také otlukánky .... 😉👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, AKUC napsal:

to máš so safirom a keramikou,He a  40mm ? celkové pocity ? seiko šlape presne ? mne sanajviac páčia na tahu a gume ... gratulace, podľa mňa OK😉

Safír, keramická vložka lunety, He, 44 mm. Jsou super, baví mě a na NATO jsou skvěle pohodlné. Na kaučuku (taky tu mám někde fotku) už tak pohodlné nejsou (strašně tlustý a proto nepoddajný) a tahy mě neberou. Možná časem dokoupím nějaký slabší kaučuk.

 

Seiko dělá stabilně -10 s/d, časem to nechám zregulovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, AKUC napsal:

celkové dojmy ? u nás kúpené alebo zo zahraničia, tiež som o nich rozmýšlal na také otlukánky .... 😉👍

@AKUC: Dojmy zatím dobré. Chtěl jsem něco, co jsem ještě neměl, tyhle jsou pro mě první hned ve dvou kategoriích: Černé PVD a 3-6-9-12 cifr. Výborně čitelné, už tak velké indexy a číslice díky tmavému pouzdru ještě lépe vyniknou. Velikost na moji 16,5 - 17 cm ruku akorát, pohodlné, lehké, nošení na mém párátku pomáhají hodně zahnuté nožky. K černým a tmavým trikům, co většinou nosím, jdou parádně.

Koupené jsou přes eBay z Německa, v ČR jsem je nějak nikde neviděl na skladě a chtěl jsem je hned 😁

Kdybych je chtěl jako otloukánky, tak bych asi osobně uvažoval spíš o nečerněné verzi, na tomhle budou vrypy, co projdou tím černěním, hodně vidět, což nevím, jestli chceš. I když zase by to těm hodinkám mohlo dát hodně svojský charakter 😎 Ale jinak jako tooly určitě jdou.

IMG_17072020_220303_(1000_x_1000_pixel).jpg.ae9d64bbc2c2c6bb2a1b3b3c83136d40.jpg

Upraveno uživatelem Filip.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...