Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, clockyclock napsal:

Ty stejny ma Radek124 ne?

Možná je to jenom blbým světlem, ale ty "Kostrovy" GO Seventies mi přijdou spíš jako černé a ne modré. Jinak u zelených a hnědých "limitek" bacha: první neodstranitelná moucha je Panorama Date barevně nesladěné s ciferníkem - a druhá že se dodávají jenom na řemenu, zatímco ocelový tah (který je tvarově opravdu nakopne) stojí samostatně víc než byla ta od pasu nastřelená sleva, jak už tu svého času zjistil tuším MaxT u tříruček 🧐

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Peta M napsal:

26B846E4-52E0-4D58-B223-4C383B17116D.jpeg

No ty kráso, normálně jsem si díky té tvé fotce uvědomil, že tyhle dětské Prim jsem jako kluk také kdysi nosil. A hlavně tedy to, že vůbec nevím, kde skončily. Sakra, teď mi to bude vrtat hlavou...

Upraveno uživatelem LukeD
Citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Radek124 napsal:

Možná je to jenom blbým světlem, ale ty "Kostrovy" GO Seventies mi přijdou spíš jako černé a ne modré. Jinak u zelených a hnědých "limitek" bacha: první neodstranitelná moucha je Panorama Date barevně nesladěné s ciferníkem - a druhá že se dodávají jenom na řemenu, zatímco ocelový tah (který je tvarově opravdu nakopne) stojí samostatně víc než byla ta od pasu nastřelená sleva, jak už tu svého času zjistil tuším MaxT u tříruček 🧐

Očekávám, že jsou to ty modré, které tam mají již několik měsíců. To však nic nemění na tom, že jsou super, jen na moji ruku už, bohužel, pocitově moc velké. Jinak je to skvělá hodinařina včetně vymakaného tahu/mikroregulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...