Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Axel napsal:

Krasny jsou !:) Taky v nemocnici.. Pro Tebe jedna dědkovská.. :P

 

Díky.  Pořád čekám 🙂 ať Vám to všechno dobře dopadne!

Doufám, že to nebereš osobně. Mě se ty hodinky jako takové líbí, ale ne pro mě v tuhle dobu. Cca za 15 let to vidím nadějně. Proti hodinkám ani píp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, shewcza napsal:

Díky.  Pořád čekám 🙂 ať Vám to všechno dobře dopadne!

Doufám, že to nebereš osobně. Mě se ty hodinky jako takové líbí, ale ne pro mě v tuhle dobu. Cca za 15 let to vidím nadějně. Proti hodinkám ani píp.

No nám operace dopadla dobře, nicméně jsem tu naštěstí pracovně, nikoli jako pacient.. :D Co ty, úraz nebo očekáváte přírůstek do rodiny? 

Jinak Moony neřeš, každému se líbí něco jiného, v pohodě. Já je třeba x let míjel a nechápal jsem, že si někdo koupí takový retro krámy s hesalitem.. 👀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Axel napsal:

No nám operace dopadla dobře, nicméně jsem tu naštěstí pracovně, nikoli jako pacient.. :D Co ty, úraz nebo očekáváte přírůstek do rodiny? 

Jinak Moony neřeš, každému se líbí něco jiného, v pohodě. Já je třeba x let míjel a nechápal jsem, že si někdo koupí takový retro krámy s hesalitem.. 👀

Přírůstek, a aby toho nebylo málo, tak rovnou dva. A už je to tam! Všichni jsou v pořádku a na mě zbyla ta nejhorší práce, pořádně to zapít 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...