Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Prosimtě...jako já většinou ty kecy o investicích...bezcenným šrotu...a tak přecházím...

Ale řekni mi popravdě - koho v sobotu večer zajímá kolikátýho je??? :)

samozřejmě beru Tvůj pohled na Rolex jako názor, ale když už sis je koupil-nechces si je užít? ;) :)

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@snake Omyl - superlativní modráky si svým způsobem užívám (jinak bych je dle instrukcí zdejších znalců sušil v trezoru a nenosil) a i po 3 týdnech je považuju za to nejlepší co mi dnešní Rolex může nabídnout. Ale když už notorické nedostatky takhle bijou do očí u 9 fotek z 10 (v reálu datum fakt tak často nepotřebuju), nevidím důvod proč si je v komentářích vlastních hodinek nechávat pro sebe :smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

@snake Omyl - superlativní modráky si svým způsobem užívám (jinak bych je dle instrukcí zdejších znalců sušil v trezoru a nenosil) a i po 3 týdnech je považuju za to nejlepší co mi dnešní Rolex může nabídnout. Ale když už notorické nedostatky takhle bijou do očí u 9 fotek z 10 (v reálu datum fakt tak často nepotřebuju), nevidím důvod proč si je v komentářích vlastních hodinek nechávat pro sebe :smoke:

Chapu a rozumím...a Tobě ten kyklop opravdu tak vadí, když to datum nepotřebuješ? 

Ptám se spíš ze zvědavosti, protože já to u svých několika DJ neřeším vůbec-proste je mi to jedno a koukám se třeba na supr lunetu ze zlata,jubilee nebo cifr...kyklop natočím když chci vědět kolikátýho je, ale každej to má jinak, proto se ptám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...