Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, prischera napsal:

Na to jak skvely hodinky to jsou, je nosim nejak malo, maj to u me tezky. Ale zase kdo tu muze rict, ze tu ma svoje prvni drazsi hodinky vic nez pet let :). A na tomhle Hirschi zazivaji trochu znovuzrozeni.

IMG_3653.jpg

Skvělá fotka! 

Sice už ten čas není aktuální, ale fotka dnešní.. :) 

ApolloXIWB.jpg?ver=0 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší průvan v hodinkovnici za poslední týdny uvolnil místo pro další vytoužený kousek. Tak konečně! Ještě čekají ve frontě jedny, ale to zase někdy příště ;) První dojmy velmi pozitivní a je jasný, že to budou definitivní. Jsou modrý, mají lunetu, mají datum, a to dýnko, to je teprve něco. Uvidím, jestli si zvyknu na gumu, nebo budu časem někde honit tah.

DSCN4574.JPG.2724afd7b3399bce539c899551d849c1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


 

před 4 hodinami, prischera napsal:
... Ale zase kdo tu muze rict, ze tu ma svoje prvni drazsi hodinky vic nez pet let default_smile.gif

 


Poslušně hlásím, že já taky
89f46fd974c0aa87580a7d4d9f3d43f8.jpg

Že to jsou taky Omegy a že jim zrovna dneska přišel Hirsch, který jim sluší... Náhoda? Nemyslím si! :)

P.S.: když to teď vidím na monitoru, skoro jsem se poblil. Šikovný fotograf jako já a kámoška ťapka spolu dokážeme věci :)

 

 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Radik napsal:

Menší průvan v hodinkovnici za poslední týdny uvolnil místo pro další vytoužený kousek. Tak konečně! Ještě čekají ve frontě jedny, ale to zase někdy příště ;) První dojmy velmi pozitivní a je jasný, že to budou definitivní. Jsou modrý, mají lunetu, mají datum, a to dýnko, to je teprve něco. Uvidím, jestli si zvyknu na gumu, nebo budu časem někde honit tah.

DSCN4574.JPG.2724afd7b3399bce539c899551d849c1.JPG

No taaak konecne!! Gratuluji. Podivej se poradne na tu sponu, je uplne bozi.. a pak si na gumu zvyknes:cheers:. Tak at ti delaji radost, protoze jsou super 

Dobre rano.

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...