Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Postal80 napsal:

No taaak konecne!! Gratuluji. Podivej se poradne na tu sponu, je uplne bozi.. a pak si na gumu zvyknes:cheers:. Tak at ti delaji radost, protoze jsou super

Jojo, spona je super, i s mikroregulací, guma je ve srovnání se všema ostatníma co jsem měl překvapivě poddajná, takže to s tím tahem nebude tak horký. No, možná až se guma rozpadne, tak se zamyslím, ale to teď hodně předbíhám. Tak ještě jedna ze včera...;) I ten cifr je skvělej, luneta je matná a vnitřek s krásnou třpytivou strukturou, která je překvapivě fotogenická i na přímém slunci. To Omega vlnky byly v tomhle případě až jedovatě modrý. Tady to nehrozí.

DSCN4603.JPG.380361a8ca586c54b8dff088aea2e5f9.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Radik napsal:

Jojo, spona je super, i s mikroregulací, guma je ve srovnání se všema ostatníma co jsem měl překvapivě poddajná, takže to s tím tahem nebude tak horký. No, možná až se guma rozpadne, tak se zamyslím, ale to teď hodně předbíhám. Tak ještě jedna ze včera...;) I ten cifr je skvělej, luneta je matná a vnitřek s krásnou třpytivou strukturou, která je překvapivě fotogenická i na přímém slunci. To Omega vlnky byly v tomhle případě až jedovatě modrý. Tady to nehrozí.

DSCN4603.JPG.380361a8ca586c54b8dff088aea2e5f9.JPG

Jeste jsem ti neco vyhrabal😆

F2426F92-2F0C-411C-98A7-AB4EFB2F4C49.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...