Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Violoncello napsal:

Poslední letní den a má nová láska ❤️

PSX_20200924_090929.jpg

Nejlepší hodinky, co jsem kdy měl, nosím je strašně rád. Ať slouží, užívej si je. Máš je v tý modrý? Já mám Onyx Black na černým aligátorovi. Nezvažuješ tah?

Já dnes na Hirsch Heavy Calf

0B962486-E476-475B-898D-506C3D284557.jpeg

Upraveno uživatelem Luky
Přidání foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Luky napsal:

Nejlepší hodinky, co jsem kdy měl, nosím je strašně rád. Ať slouží, užívej si je. Máš je v tý modrý? Já mám Onyx Black na černým aligátorovi. Nezvažuješ tah?

Já dnes na Hirsch Heavy Calf

0B962486-E476-475B-898D-506C3D284557.jpeg

Luky, mám ty v šedé barvě. Modrá je kombinace AR a filtru 🙂

O tahu nepřemýšlím, pže chytá vlásečnice i ze vzduchu 🙂 Objednal jsem si origo šedý canvas. Když potápky, tak NE na kůži! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Dee napsal:


Byla to částečná směna za 116610, 41 s etou mám v trezoru ty jednou směním za Pateky emoji23.png ale je pravda že na ruku se teď moc nedostanou

Čéče tak to nevím jestli Tě nenalákám někam na pivko, hrozně bych ty černý 58 chtěl omrknout...mám na ně zálusk 🙈😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Violoncello napsal:

Luky, mám ty v šedé barvě. Modrá je kombinace AR a filtru 🙂

O tahu nepřemýšlím, pže chytá vlásečnice i ze vzduchu 🙂 Objednal jsem si origo šedý canvas. Když potápky, tak NE na kůži! 🙂

Já si právě nebyl tou barvou jistý, ale super fotka😃. Já je na tom aligátorovi tak tady koupil a kvůli vodě jsem na ně hodil ten Hirsch🙂. Ten tah mě dost láká, jsem na to zvyklý, ale ta cena za něj je hrozná. Ještě jsem přemýšlel nad gumou s překlápěčkou, ale nevím no. Canvas jsem viděl a vypadá to dost dobře, na kolik vyjde jestli se můžu zeptat🙂?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luky, Hirsch Heavy Calf je kůže, nebo? Na té fotce je Hirsch? Vypadá to jako moje origo kůže. 

Gumu jsem měl na Avengerech, kde vypadala fantasticky, ale na Chronomatech mi přijde nedostatečně vyhovující. 

Ten kanvas vypadá na fotkách skvěle, řešil jsem, zda šedý 109w, nebo černý 103w. Nakonec zvítězila šedá, pže mi ta má origo černá kůže nepřijde tak barevně dokonalá. Uvidíme, no. 

Objednal jsem u Bechyněho za 5.320 Kč. Spona je za cca 7.000 Kč. 2 - 3 týdny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to kůže. Řekl bych snad identická s tou od Breitling, dá se použít jako plnohodnotná náhrada akorát s tím, že s ním můžeš do vody🙂

S tou gumou máš pravdu, proto jsem byl dlouho na vážkách, nejvíc mě táhne ten tah.

 

Za ten Canvas to není tak špatný, asi se na něj zajdu podívat. Díky za info.🙂 Za mě určitě šedá, vybral jsi dobře. Až ho budeš mít, hoď sem foto😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...