Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondra
před 7 minutami, Micey napsal:

Andy, neni cas ztracet cas. A ja potreboval ty Meistery zpatky:)

To se ti fakt libi vic nez ty Rado? Ja mel za to, ze jsi rad, ze ses jich onehda zbavil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Postal80 napsal:

Micey, paradni ty Meisterstinger - me se strasne libily ty zelene. Bondovky jsem si koupil tenhle tyden. V ruce jsem mel vsechny ctyri i ty stribrne. Barvu jsem vybiral 14 dni a porad s tim obtezoval🤣. A ano, s tou cernou jsem nakonec uvazoval stejne. Jinak s Pelagosama nejlepsi tah, spona a regulace ze vsech potapek co mam.. Mam z nich fakt brutalni radost! 

 

 

Taky jsem u SM váhal s barvou a nakonec vyhrála modrá. Baví mě, jak ta modrá je pokaždý jiná. Kolega si ale teď pořídil ve stříbrné...a je to paráda! Říkal jsem si, že stříbrná by se mi okoukala, ale teď už si tak nějak nejsem jistej 😁. Ale mikroregulaci, podle mého, mají Pelagos přecijen o malilinko lepší. 

D44E0660-83B4-4EFF-970A-31F2AB7F70C2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Adamsson napsal:

Taky jsem u SM váhal s barvou a nakonec vyhrála modrá. Baví mě, jak ta modrá je pokaždý jiná. Kolega si ale teď pořídil ve stříbrné...a je to paráda! Říkal jsem si, že stříbrná by se mi okoukala, ale teď už si tak nějak nejsem jistej 😁. Ale mikroregulaci, podle mého, mají Pelagos přecijen o malilinko lepší. 

D44E0660-83B4-4EFF-970A-31F2AB7F70C2.jpeg

Sam se divim, ze jsem nevzal modrou, ale mozna i proto, ze modrych potapek mam asi sestero😂

jinak jak uz jsem psal - souhlasim kvuli pruziny - Bondovky a Pelagosy maji nejlepsi tah, sponu a regulaci ze vsech hodinek co mam. Jeste dobrou sponu s mikroregulaci maji moje KonTiki.. a ty jsou zase modre🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Postal80 napsal:

Sam se divim, ze jsem nevzal modrou, ale mozna i proto, ze modrych potapek mam asi sestero😂

jinak jak uz jsem psal - souhlasim kvuli pruziny - Bondovky a Pelagosy maji nejlepsi tah, sponu a regulaci ze vsech hodinek co mam. Jeste dobrou sponu s mikroregulaci maji moje KonTiki.. a ty jsou zase modre🤣

Modrá u mě vyhrála asi taky proto, že mám v černé keramice předchozí model SM. Ale ta stříbrná...cákrysch! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...