Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 47 minutami, Kostra napsal:

Ještě že je nikdo nechtěl, jsem moc rád, že u mě zůstaly:-)

Jinak spony na Bondovkách bych úplně neblahořečil, já tu svou po srazu večer doma zaklapnul a ráno už neotevřel:-( Zasekl se tam ten boční čudlík.

68101604d4f85a9d8300f18b4460f2c7.jpg

Jako fakt? Je to jen mechanika..ale nikdy bych nevěřil, resp. jsem nikdy neslyšel. No, vše jednou poprvé. Ale nakonec jsi ji, evidentně..otevřel:) Krásná zelená!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako fakt? Je to jen mechanika..ale nikdy bych nevěřil, resp. jsem nikdy neslyšel. No, vše jednou poprvé. Ale nakonec jsi ji, evidentně..otevřel:) Krásná zelená!!

Neotevřel, vyměnil jsem je za PAMy Samozřejmě s upozorněním na nefunkční zaseklou sponu. Typek co je bral, říkal, že je to celkem častý neduh a bude to třetí spona, co takhle bude nechávat opravovat. Proto to pindání o blahořečení, kdybych věděl jen o jednom kusu, myslel bych si, že mám prostě pech a nezobecňoval bych;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Kostra napsal:


Neotevřel, vyměnil jsem je za PAMyemoji16.png Samozřejmě s upozorněním na nefunkční zaseklou sponu. Typek co je bral, říkal, že je to celkem častý neduh a bude to třetí spona, co takhle bude nechávat opravovat. Proto to pindání o blahořečení, kdybych věděl jen o jednom kusu, myslel bych si, že mám prostě pech a nezobecňoval bych;-)

Ty mě sedíš😬 Budu věřit, že mě to nepotká:) Každopádně teď mám ještě letní obutí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Tomak napsal:

Moje modré pelagosky. Jinak k bondovkám - Jsem měl poslední model v černé na tahu a prodal. Teď by mne nejvíc lákala stříbrná varianta na origo gumě 

9AC4381D-F454-440A-BE28-E11CF32EE8E0.jpeg

Origo guma je naprosto super!!! Asi jsem zatím lepší nezažil. Mám gumu na Br Super 42mm, ale subjektivně mi prijde Omega lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...