Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 21 minutami, M3maniac napsal:

Je neuvěřitelné kolik výrobců dělalo a dělá kopie rolexů ......, viděl jsem jich už dost , ale tydle od Rada ještě né. Je vidět, že je to kult tento design.

Jsou z r. 1975, 36mm, je v nich klasicky ETA. Rado dělalo podobných modelů dost(Purple-,Golden-,Green-Horse), stejně jako Eterna, Bulova, Titoni, Sandoz a mnoho dalších. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, M3maniac napsal:

Tydle mám moc rád, z rakušáka jsem je tahal asi pûl roku. I když mají 35 let jsou jako nové a číší z nich mechaničnost, miluji to první logo TAG Heuer které si živě pamatuji z monopostů F1 80” let. Pěkný sváteční den všem.

4BE69CC3-0B1A-4C8C-B83D-AF70E3FAB6BD.jpeg

Tak to je pecka!!! Víc fotek by nebylo?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Adamsson napsal:

Jsou z r. 1975, 36mm, je v nich klasicky ETA. Rado dělalo podobných modelů dost(Purple-,Golden-,Green-Horse), stejně jako Eterna, Bulova, Titoni, Sandoz a mnoho dalších. 

Neboj, to vím jen na verzi od Rada jsem ještě nenarazil. Bulovy se tu sem tam objeví, myslím Armanovy? Jinak vždy cvaknu deset fotek a pak se mi stejně žádná nezdá dost dobrá 🤪

9BF5FA63-D6EF-4F2C-8574-AC9BE984D5E6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, M3maniac napsal:

Neboj, to vím jen na verzi od Rada jsem ještě nenarazil. Bulovy se tu sem tam objeví, myslím Armanovy? Jinak vždy cvaknu deset fotek a pak se mi stejně žádná nezdá dost dobrá 🤪

 

Prostě se jim to povedlo. A v tý době si zjevně nikdo s copyrightem hlavu úplně nelámal. Jsou to jedny z mejch prvních. 
Ty Tvoje TH jsou opravdu skvost. Bude to kousek železa, co?:) Užívej!

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...