Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

20201111_184247.thumb.jpg.0a073ce3cff07a3a531775b6c4e3fa3d.jpg20201111_184238.thumb.jpg.068d7f1402b7363712b5021c2aa2a998.jpg

před 1 hodinou, snake napsal:

Právě přemejšlim jestli nevzít ty 329 z prodeje, ale mám pocit, že na tahu to budou hrozný howada...už jsem je měl na kůži a byly fakt velký ty GMT-čka ...

Tak uvidím ;)

Jo, jsou to docela železa. Ty 329 jsou dokonce jeste o 2mm tlustsi nez ty moje 297. 18mm uz je dost :-)). 297 maj jen 16. Ale tah je bozi, rikal jsem si jestli nepujdu do remenu, ale zatim ne, ja jsem proste na tahy. I u Pam 😉

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Postal80 díky. Já to psal úplně v klidu. Žádný afekt jsem z toho vážně neměl, normální diskuze, akorát na to máme každý jiný pohled a to je naprosto v pořádku. Možná mne trošku nadzvedlo, že jsi se mi snažil podsunout závist, ale já jsem člověk přející. 😉

 

LHD super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, shewcza napsal:

@Postal80 díky. Já to psal úplně v klidu. Žádný afekt jsem z toho vážně neměl, normální diskuze, akorát na to máme každý jiný pohled a to je naprosto v pořádku. Možná mne trošku nadzvedlo, že jsi se mi snažil podsunout závist, ale já jsem člověk přející. 😉

 

LHD super!

Dekuji moc! :cheers: At se dari, a jak se rika at nam to tika.. To plati pro vsechny pratele. I kdyz je patek 13.:devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...