Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, marecenator napsal:

Sphinxx - fajn fotka a supr hodinky...

Děkuji. Změna je život, tyhle legendy ty krásné Zenithy nahradí, nebylo snadné rozhodnout, co půjde z kola ven, ale mám jen dvě ruce. :D Nejlepší je na tom stejně ten unboxing.  

 

DSCN6273.JPG

DSCN6275.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ondrejm napsal:

Díky! Snad místo nich chystáš pořádnou pecku :)

No ... pořádnou pecku, jak kdo to vnímá ... viz. výše. SMPc s heliákem alá víko od Ostravara, ten mě tahá za oči, ale jinak super. Ta keramika je pecka, ten číselník, tohle Omega umí, dosud jsem byl zvyklý na hladkou keramiku, ale ty vlnky mají něco do sebe. Poprvé na denním světle. Jinak ty Tvoje Zenith si zaslouží ostrou fotku taky na denním, jsou super, měl jsem je v 45mm Felix Baumgartner a jsem debil, že jsem je prodal, ten průhled na El Primero, to je lahůdka.

@rekib1: Děkuji, jedno z TOP chron z Le Locle. Aeronef Montre (48), které zmiňuji v inzerci jsou taky parádní, vůbec nejhezčí pilotky, ale měly "jen" Elite a to je velká škoda.

 

DSCN6277.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Sphinxx napsal:

No ... pořádnou pecku, jak kdo to vnímá ... viz. výše. SMPc s heliákem alá víko od Ostravara, ten mě tahá za oči, ale jinak super. Ta keramika je pecka, ten číselník, tohle Omega umí, dosud jsem byl zvyklý na hladkou keramiku, ale ty vlnky mají něco do sebe. Poprvé na denním světle. Jinak ty Tvoje Zenith si zaslouží ostrou fotku taky na denním, jsou super, měl jsem je v 45mm Felix Baumgartner a jsem debil, že jsem je prodal, ten průhled na El Primero, to je lahůdka.

@rekib1: Děkuji, jedno z TOP chron z Le Locle. Aeronef Montre (48), které zmiňuji v inzerci jsou taky parádní, vůbec nejhezčí pilotky, ale měly "jen" Elite a to je velká škoda.

 

DSCN6277.JPG

Dejve, ty jsi zvíře neskutečný :speak_cool:. Já než jsem pobral ty parádní Zenithy, tak jsou pryč a Ty máš na ruce SMPc 😂!!! Skvělé Omegy, moc gratuluji k jejich pořízení a určitě si je náležitě užiješ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Sphinxx napsal:

@Radek Cigi: Díky, díky ... Už je tahám po venku... ještě se mi líbí ty stříbrné, ale tohle byla lepší volba. Radost veliká, lumi šajní, jak Černobyl.

Kamaráde, ty stříbrné si pořídíš v chronu, aby se to netlouklo 😎

Omega-Seamaster-Diver-300M-Chronograph-Master-Chronometer-2019-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...