Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, Sphinxx napsal:

No ... pořádnou pecku, jak kdo to vnímá ... viz. výše. SMPc s heliákem alá víko od Ostravara, ten mě tahá za oči, ale jinak super. Ta keramika je pecka, ten číselník, tohle Omega umí, dosud jsem byl zvyklý na hladkou keramiku, ale ty vlnky mají něco do sebe. Poprvé na denním světle. Jinak ty Tvoje Zenith si zaslouží ostrou fotku taky na denním, jsou super, měl jsem je v 45mm Felix Baumgartner a jsem debil, že jsem je prodal, ten průhled na El Primero, to je lahůdka.

@rekib1: Děkuji, jedno z TOP chron z Le Locle. Aeronef Montre (48), které zmiňuji v inzerci jsou taky parádní, vůbec nejhezčí pilotky, ale měly "jen" Elite a to je velká škoda.

 

DSCN6277.JPG

Ty nové smpc jsou super hodinky, hodně  muziky za rozumný peníz. Byl jsem až překvapený, jak tahle nová verze působí na ruce oproti starší, pocitově je větší o více než jen papírový 1mm.

Fotím jen founem, ale už pošilhávám po něčem pořádném ;)

542BD749-EF2D-4B58-B551-476FF2213A6B.jpeg

5BF54287-BCF4-4457-B156-23330D7E790E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nove SMPc jsou boží,  za mě zatím nejhezčí verze!! 

Ja si pořád užívám Pam pa dam pam

Mimochodem, kolego co jsi tu měsíc a hned sem plácneš Pateky a chceš zavírat vlakno, dej tu lepší fotku, jsme velmi zvědaví.  Tohle vypadá skoro jako nejaká koláž a hodinky vystřižené z papíru totiž...:lol2:

20201119_164947.jpg

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...