Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Pivas napsal:

@neferirkare - gratuluji, mam rad squale a tyto jsou parádní, jen na fotce vypadají dost velké,co je to za model?

Děkuji. 2002 Blue-Red. Safírová vložka lunety místo bakelitové.  Mají 44mm. Na té fotce vypadají větší než ve skutečnosti. Mám zápěstí 17,5cm a jsou v pohodě. 

Upraveno uživatelem neferirkare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Kostra napsal:

Zazvonil pošťák a je tu další zajímavý kousek.
Hrozně blbě se to fotí, ale zajímavá divočina:-)



 

Ty jedeš Tomě 😀 Nejdříve jsem tady zahlédl Tvoje nový Divingstar a teď tuhle specialitu. To jsem v životě neviděl. Ta obří plácačka je tedy minutová ručka a ten kotouč s hodinami se otáčí s ní, jo?

Já dnes Olex.

 

IMG_4329.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jedeš Tomě  Nejdříve jsem tady zahlédl Tvoje nový Divingstar a teď tuhle specialitu. To jsem v životě neviděl. Ta obří plácačka je tedy minutová ručka a ten kotouč s hodinami se otáčí s ní, jo?
Já dnes Olex.
 
IMG_4329.thumb.jpg.5bb002fb8ca3b38626b2ede18b8abbd9.jpg

Ahoj Míšo;-) Jojo, snad letošní poslední záchvat chronobundu. Doxy jsou naprosto boží, to byl kauf roku a ty nové GG fungují přesně jak píšeš. Je tam mega minutovka, na ní talíř s hodinami. Koupeno spíše ze zvědavosti a pro změnu, ale docela mě to baví:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

Hezká fotka!

Já Zenith, ale špatné světlo.

 

 

Jsou krásný. Chtěl jsem se zaradovat, že Zenith začal zase dělat menší (dejme tomu 40 mm) a nepřeplácaný hodinky, ale mám takové podezření i z Tvých jiných fotek, že hodinky nejsou malý, že tak pouze vypadají na Tvé nemalé ruce 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...