Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, michalval napsal:

Jsou krásný. Chtěl jsem se zaradovat, že Zenith začal zase dělat menší (dejme tomu 40 mm) a nepřeplácaný hodinky, ale mám takové podezření i z Tvých jiných fotek, že hodinky nejsou malý, že tak pouze vypadají na Tvé nemalé ruce 😁

Čauves Michale. No, otázkou je, jak se na to díváš. Srovnám-li to s 44mm PAMy, tak jsou Zenith takové útlé a menší, pokud bys naopak srovnal s Rolex "lentilkami", tak jsou větší, nicméně u mě je to nejmenší Zenith, který můžu mít, měl jsem Baumgartner 45 a ty byly akorát, tohle je fakt minimum. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Sphinxx napsal:

Hezká fotka!

Já Zenith, ale špatné světlo.

Nádherná struktura číselníku Davide.
Jaký mají proboha půměr, že ti nejsou malé?

------------------------------------------------------------------------------------

Já, prý čtvercové kolo ....

Vit_ML_RC_2021125_01_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Sphinxx napsal:

Čauves Michale. No, otázkou je, jak se na to díváš. Srovnám-li to s 44mm PAMy, tak jsou Zenith takové útlé a menší, pokud bys naopak srovnal s Rolex "lentilkami", tak jsou větší, nicméně u mě je to nejmenší Zenith, který můžu mít, měl jsem Baumgartner 45 a ty byly akorát, tohle je fakt minimum. 

Davide, ty Tvoje Zenithy jsou opravdu parádní a potěšilo mě, že Zenith zase dokáže udělat chronograf, který je nepřeplácaný (protože hodně kousků od Zenithu za posledních 10 let jsou  velké a okázalé). . Pozastavil jsem se nad tím, že na Tvojí tlapce (odhaduji 20-21 cm) vypadají tyhle hodinky jako 38 mm hodinky na "běžné" ruce. Časy, kdy jsem nosil 47 mm pilotky Longines Linberghs Atlantic Voyage, 46 mm inženýry ME (čtvrt kila váhy na tahu přesně) nebo PAM 312 44 mm jsou pryč, a dnes si užívám vintážky 36-38 mm a ty Submarinery jsou asi maximum co chci dát na ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Vit napsal:

Nádherná struktura číselníku Davide.
Jaký mají proboha půměr, že ti nejsou malé?

Vítku, mají 43mm, více fotek a informací je v prodejním vlákně. Není problém cokoliv nafotit, pokud Tě zajímá více detailů.

před 27 minutami, michalval napsal:

Davide ...

To chápu, taky jsem to zkoušel, je to jak co mi sedne, ale musím to mít aspoň dva, tři dny na ruce, jakmile člověk letí z 48->40(mm) je to sešup :D . Zápěstí je 22,5 - 23cm, když píšeš o těch pilotkách, přiložím srovnání s jinými Zenith - stejná ruka :D, ale větší kus hodinek (Aeronef - 48), proti tomu zelený lentilky. :D Všechno je o zvyku. Nicméně těch 43mm je velmi příjemných.

 

IMGP2893.JPG

DSC03498.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chápu, taky jsem to zkoušel, je to jak co mi sedne, ale musím to mít aspoň dva, tři dny na ruce, jakmile člověk letí z 48->40(mm) je to sešup . Zápěstí je 22,5 - 23cm, když píšeš o těch pilotkách, přiložím srovnání s jinými Zenith - stejná ruka , ale větší kus hodinek (Aeronef - 48), proti tomu zelený lentilky. Všechno je o zvyku. Nicméně těch 43mm je velmi příjemných.
 



No jo nadhera. Kez by ty pilotky takhle vypadaly na moji ruce. Takhle na my ruce ale vypadaly puvodni Pilotky od Zenithu z roku 1920
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, patprom napsal:

Náhodou, Seika nejsou špatná. Tyhle mi jdou po týdenním nošení do cca +2s denně, což je přesnost jakou mám rád no a na ten ledovcově - jezerní ciferník se taky hezky kouká emoji3.png
84809996535d26d646e08519504b22e8.jpg
 

Ja vim, mel jsem je v ruce.. ten cifr je bomba. Me se libila i ta zelena kuze. Dve spony v balenii, jj super jsou!!

a ja dal prednost zase potapkam. To uz neni normalni:guitar:.. 

tak taky jedna zeleninova z prace:lol2:

 

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...