Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 37 minutami, AndyAaron napsal:


Apropos, 24.12. uz zabanovan nebyl? Byl. Takze tu nemohl nikomu poprat. Nepopisoval stav kdy byl zabanovan, ale fakt ze mel ban na Stedry den. Ale to ty moc dobre vis.

A k te diskuzi o prodejni sekci. Nechapu, co bylo za problem. Udelali jsme bordel ve vlakne o prodeji, byli jsme odhaleni a po zasluze potrestani. Proces zafungoval tak, jak mel. Tak proc menit neco, co funguje? I kdyz tedy nektere zmeny vitam (treba max 10 upu), tak si myslim, ze vlakno o subech je jen zastupny duvod.

A jeste otazecka. Kdyz jsem daval ja hodinky do prodeje, mel jsem ve zvyku davat vic kousku do jednoho vlakna, abych zbytecne neplevelil prodej. Coz s pravidlem 10 upu muze byt challenge. Bude tedy nutne delat separe inzeraty? I treba kdyz budu prodavat deset remenu?

Omlouvam se, ze to resim tady, ale tak nejak se to naskytlo a jsem za ty 3 dny desne nevypsanej... :D

Právě proto, že jste vůbec ten bordel mohli udělat je chyba. Narozdíl od Tebe, který to nese aspoň jako chlap, jsou tady jiní poseroutkove, kteří brečí, jak to bylo ode mne kruté. Takže změny budou. Konec debaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bert napsal:

Právě proto, že jste vůbec ten bordel mohli udělat je chyba. Narozdíl od Tebe, který to nese aspoň jako chlap, jsou tady jiní poseroutkove, kteří brečí, jak to bylo ode mne kruté. Takže změny budou. Konec debaty.

Já s tím problém nemám, beru to tak jak to je a neřeším to, chodim si sem odpočinout, pokochat se odreagovat se, něčemu se přiučit, nechat si poradit a poradit, když to někdo žádá ode mne, jsem za to rád, že takovéhle místo existuje... že to někdy stojí za vyližprd.l je normální a vlastně je to i dobře, co neni dobře je, že to někdy úplně zbytečne zajde do extrému jako ta situace s těmi suby... kluk za to fakt nemohl, roky neřešil situaci kolem hodinek ani hype kolem rlx... no a takhle to dopadlo..rolby koupil za 166 ve 2012 a tak je chtěl prodat jako použitý hodinky s nižší cenou, nic víc... Že tomu 99% nevěřilo je věc jiná, ale taková byla pravda. No nic, myslím že taková situace se už jen tak nestane a bude klid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono to s tím bezelstným prodejem asi tak úplně pravda nebude. Přečti si pozorně to vlákno.

A k tomu jestli nastane nebo nenastane prodej za dumpingovou cenu bych se také, na rozdíl od Tebe, nestavěl tak kategoricky. Pred týdnem jsem tu koupil Prim 45 za 15000 Kč. Během necelého dne jsem.dostal nabídku na prodej za 25000. Tedy 167 procent původní ceny. A řval někdo? Ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Právě proto, že jste vůbec ten bordel mohli udělat je chyba. Narozdíl od Tebe, který to nese aspoň jako chlap, jsou tady jiní poseroutkove, kteří brečí, jak to bylo ode mne kruté. Takže změny budou. Konec debaty.

Nedebatuju. Jen bych rád podotknul, že jsem si své chyby vědom a s trestem souhlasím. Nicméně, psal jsem tam protože mi tu pár věcí už delší dobu dost krká a tamto byl přesně ten projev. Omlouvám se za spam. 

Upraveno uživatelem John_Lenon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Bert napsal:

No, ono to s tím bezelstným prodejem asi tak úplně pravda nebude. Přečti si pozorně to vlákno.

Že to potom zašlo někam úplně jinam je celkem logický, jelikož to byla extrémní čičovina a halt k tomu došlo k extremni reakci, je to težký... ale záměr dle mě nebyl vyvolat “aukci” po sz... můj názor. Ale teď nemá už cenu řešit co bylo... důležitý je co bude... a to je oč tu běží... a kdyby se to toho 22.12 nestalo, tak se nic nemění, ale věci na pozadí se podle mě dějou tak jako tak...ale to jen polemizuji... nechci to tady plevelit a ani se k tomu vyjadřoval nějak hlouběji, stejně s tím nic neudělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bert napsal:

Dík za reakci. Mrknu, co Tě tak krknulo 🙂

 

před 10 minutami, Bert napsal:

No, ono to s tím bezelstným prodejem asi tak úplně pravda nebude. Přečti si pozorně to vlákno.

Myslím si, že to bude to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...