Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 11 minutami, michalval napsal:

Dnešní cesta do Prahy.
 

Wow, celou dobu tady čekám který padouch s nimi přijde, pecka a velká gratulace :punk:Když půjde vše podle plánu, uděláme někde Messner sraz u pivka, po dlouhé době hodinky, které mě nenechali chladným. Cvakneš mě prosím tě dýnko? A co si myslíš o prvním seznámení s tím řemínkem? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, ragu napsal:


Ježíši vy jste rodina hromadiču, to je strašný. Co s tím bordelem doma děláte? No nic, kdyby to nevyšlo tak víš na koho se obrátit. A třeba uhraju plusový body za to, že jsem od manželky dostal obraz s POčkama (art-of-horology), takže je prostě musím mít.

Já jsem se dostal včera k tapetě na plochu. Tak uvídím kdy a kam to pokročí. Ale teď vážně - jestli bych si musel vybrat jediný, tak by to byly nějaký PO, to si jsem jistej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, celou dobu tady čekám který padouch s nimi přijde, pecka a velká gratulace :punk:Když půjde vše podle plánu, uděláme někde Messner sraz u pivka, po dlouhé době hodinky, které mě nenechali chladným. Cvakneš mě prosím tě dýnko? A co si myslíš o prvním seznámení s tím řemínkem? 

Byl to impulsivni nakup, a muzes za to Ty Vlasto Kdyz jsi psal ze uz je mas objednane, tak jsem doufal ze to nejsou tyhle z Koscomu. Byl to blazinec: volal jsem do Koscomu, jestli je fakt maji a jestli nejsou rezervovane. Pak jsem musel rozbit prasatko a jel jsem do Praglu. Prvni dojem je ten, ze jsem neco takoveho na ruce jeste nemel. Ale jsem nadseny. Nejakou chlubirnu bych casem udelat a tam to sepsat. Hodinky super, ten nato remen mi k tomu ale vubec nesedi. Je to proste hadr, akorat ma sponu MB. A neni tim padem videt to uzasny dynko. Urcite to prehodim na nejaky kozeny remen.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juu, ty Montblanc jsou. Jestli nemas nekde fotogalerii ci chlubirnu, bylo by to super.. neotrelej kousek. 
 Jinak ja furt Ward.
 
 
C276C83E-58B0-483E-9ECD-D931200DB094.thumb.jpeg.72a08d2356ad560e60170f136d9ab980.jpeg

Diky. Dynko cvaknu, ale protoze je tam nato, ktery ma v sobe dirky na provleknuti stezejek, tak to musim sundat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...