Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Violoncello napsal:

Otázka sic není na mě, ale protože mě Tvé hodinky také zajímají, mrknul jsem na to a zřejmě jsem našel. Jsou fakt krásný. Jsou to ony, viď?

plne presne to ony nejsou protoze je namam s tim sedym ale jsou v 1 barve a jinak provedeni stejne 

Cislo je 241530

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, michalval napsal:

Bronz, titan a trochu zlata...

IMG_5119.thumb.jpg.22bda588eb258932b10bed02af69764d.jpg

Líbí se mi, že MB nesklouzl ke kýči, což by v tomto případě bylo docela snadné. Skvěle jsou udělané polokoule, které zobrazují, ve které fázi dne či noci se daná část světa aktuálně nachází.

Vím, že se to nehodí, ale přece jen si neodpustím jednu (a asi jedinou) nepodstatnou výtku, a tou jsou trochu výrazné poledníky a rovnoběžky. Přál bych si trochu jemnější provedení, zvýrazněný mohl zůstat třeba jen nultý poledník a obratník raka a kozoroha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, honza71 napsal:

Hodinky pro frajery v tom dobrem slova smyslu 👍

Díky Honzo, od Tebe člověka s vytříbeným vkusem to potěší 🙂

před 23 minutami, tombas napsal:

Líbí se mi, že MB nesklouzl ke kýči, což by v tomto případě bylo docela snadné. Skvěle jsou udělané polokoule, které zobrazují, ve které fázi dne či noci se daná část světa aktuálně nachází.

Vím, že se to nehodí, ale přece jen si neodpustím jednu (a asi jedinou) nepodstatnou výtku, a tou jsou trochu výrazné poledníky a rovnoběžky. Přál bych si trochu jemnější provedení, zvýrazněný mohl zůstat třeba jen nultý poledník a obratník raka a kozoroha.

Ono to vypadá jinak při detailním pohledu a jinak při pohledu z dálky. Ale máš pravdu, že ta síť poledníků a rovnoběžek je relativně tlustá. Mě osobně vadí víc to, že nultý = Greenwichský poledník má stejnou barvu a je jen nepatrně tlustší čarou než ostatní poledníky, takže hned nevidím, kde je Evropa...U verze s titanovým pouzdrem a modrým ciferníkem je nultý poledník modrý  a ostatní rovnoběžky a poledníky jsou bílé, takže je to vidět na první pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wolfesh ty Jaegry jsou krásná esence minimalismu. Ten nápis Geophysic, to je nějaký model nebo řada, nebo to má jiný význam?

Jinak já dnes opět navrátivší se Fishing gear, AMW 706 D na zulu 24 mm. ef7740640657963d179359aaffb57ee2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Frostie napsal:

@wolfesh ty Jaegry jsou krásná esence minimalismu. Ten nápis Geophysic, to je nějaký model nebo řada, nebo to má jiný význam?

Jinak já dnes opět navrátivší se Fishing gear, AMW 706 D na zulu 24 mm.

Je to limitka odkazujicí na model E168 z roku 1958 k přílezitosti mezinárodního geofyzikálního roku. Nejprve v roce 2014 udělali tuto limitku, která je velmi věrná vzhledu původnímu modelu. O rok později byla zavedena nová řada Geophysic (True second, Universal time), ale ta byla myslím loni bohužel ukončena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, wolfesh napsal:

Je to limitka odkazujicí na model E168 z roku 1958 k přílezitosti mezinárodního geofyzikálního roku. Nejprve v roce 2014 udělali tuto limitku, která je velmi věrná vzhledu původnímu modelu. O rok později byla zavedena nová řada Geophysic (True second, Universal time), ale ta byla myslím loni bohužel ukončena.

Díky za vysvětlení 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...