Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Kostra napsal:


Díky moc:-) Velikostně jsou úplně v pohodě a ke košili budou daleko nositelnější než PAMy

380142beed61ec329ea286fa1f36374a.jpg

Mě kolikrát dělá problém si vzít pak něco menšího, když mám dlouhodobě 43+. Sedí ti fakt úžasně, ke košili rozhodně lepší. Sakra začínám mít potřebu si pořídit taky GS :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě kolikrát dělá problém si vzít pak něco menšího, když mám dlouhodobě 43+. Sedí ti fakt úžasně, ke košili rozhodně lepší. Sakra začínám mít potřebu si pořídit taky GS :-).

Mám je sice dva dny, ale troufám si po tom všem, co mi tu prošlo rukama říct, že s GS chybu fakt neuděláš. A jedna sobotní divočina, než se doladí tah:-)

38480b7b281f0960367eb6d831ba7818.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Kostra napsal:


Mám je sice dva dny, ale troufám si po tom všem, co mi tu prošlo rukama říct, že s GS chybu fakt neuděláš. A jedna sobotní divočina, než se doladí tah:-)

38480b7b281f0960367eb6d831ba7818.jpg

Ale to vůbec nevypadá špatně. Tak něco jako Aloha styl - havajská košile, Daikiry ve sklínce, spousta slunce, moře a holek 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, VojtaB napsal:

Hezky, jaký jsou na živo? Dej vědět, kdybys je pouštěl :D Pořád se nemůžu rozhoupat, jestli vzít Ryu nebo Blanka...

 

Viděl jsem je všechny a pro mě je Blanka nejdivočejší 🙂 Koupil jsem si je pro zábavu, což je naplněno...kdybych se jich chtěl zbavit, napíšu

Před hodinou, geometr napsal:

Ten datum to strašně kazí. Ty čísla a dny měly bejt vyvedený v úplně jinejch barvách.

Naživo to nepůsobí až tak zle. Kdyby to bylo v jiných barvách, asi bych se obával čitelnosti na první pohled. Ten ciferník je velká divočina 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...