Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Žigi napsal:

Tak dnešní mistní akvizice. Už když byl inzerát nový, tak ke mě promlouvali. Pořád jsem si říkal, že německý hodinky k anglickým autům nepotřebuju. Chodil se na ně pravidelně koukat, divil se že se neprodají, až mě přepadl pocit, že mě bude mrzet, když z inzerce zmizí. Pak už to šlo ráz na ráz a jsem rád, že jsem do nich šel. Skoro oblekovky. Přitom lumi. Velikost tip top na mojí ruku. Skvělá čitelnost, daydate což je moje uchylka. Prostě radost. Tak teď se tu asi párkrát objeví:) 

03FA240A-DB69-46B9-B5B1-355E62D9AE65.jpeg

2FB6A7F7-D9A2-40E1-9887-1D3DE6DBB370.jpeg

Moc gratuluju, jsou parádní a věřím, že i skvěle sedí. No, jdu se podívat jaký se dělají varianty:) Ale manželka už mě asi vyhodí. Člověk se občas musí zasnít:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Adamsson napsal:

Moc gratuluju, jsou parádní a věřím, že i skvěle sedí. No, jdu se podívat jaký se dělají varianty:) Ale manželka už mě asi vyhodí. Člověk se občas musí zasnít:)))

“Bohužel” sedí naprosto parádně, jsou neskutečně nízký, přehledný a už teď vím, že je potřebuju v chrono verzi:) 

image.png.c265ed52e50e16578f08b7c3d33e5dc3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, AndyAaron napsal:

Cegy, dik.
[mention]villain83 [/mention] jaka rozhozena gmt rucka? Je to focene z uhlu. Rucka sedi. Na fotce bude pul dvanacte a gmt rucka je mezi dvema hodinovejma indexama...

Promin, blbe jsem se vyjadril, myslel jsem to tak, ze ji nemas nastavenou, teda tak, ze ukazuje jinej cas. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...