Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

Já furt zapomínám, že máš aj tydlec :) 

Jj, uz podruhe 😀 

Tak snad nebudu takove jelito, abych je zase pustil. Imho krasna hodinka a navic s cistym cifrem bez odkazu na F1 nebo Ferrari, jako vetsina modelu Sport 2000 od GP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ia je shanel rok  
No já je sháněl taky něco přes rok. Byly většinou v horším stavu za hodně peněz. Nakonec jsem narazil na tyhle úplně nové, ale cena tedy byla vyšší, než by se mi líbilo :-(
Původně jsem chtěl spíše NB0070, ale ty jsou ještě vzácnější.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Violoncello napsal:

SDGZ003 - Skvělý!!! Vypadají jako o třídu dražší Ananty. Tedy alespoň mi tak přijdou.

Díky, vypadají fakt úžasně a na slunci není skoro poznat, že je tam sklo. Ananty sem naživo ještě neviděl, ale tohle jsou moje první pořádný hodinky, takže sem z nich lehce unešen :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Toncek napsal:

Díky, vypadají fakt úžasně a na slunci není skoro poznat, že je tam sklo. Ananty sem naživo ještě neviděl, ale tohle jsou moje první pořádný hodinky, takže sem z nich lehce unešen :) 

Chápu a blahopřeju! 😊 Luneta je keramická? 

Upraveno uživatelem Violoncello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kolky87 napsal:

Ako si vyberáte konkrétne hodinky na ruku z hodinkovnice kde je ich viac. Ja s tým mám problém...nikdy neviem ktoré pôjdu na ruku ( viac x sa mi stalo, že ako som ju otvoril tak aj zavrel) emoji24.png
Inšpirujte ma prosím ....

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku
 

už druhý rok se držím toho, že si vždy rozepíšu na celý rok měsíční nošení a 4 hodinky točím, tak je ošoupu rovnoměrně:)

pak v průběhu roku něco přikoupím a nějak se to rozrůstá, ale zatím to vyhovuje, pouštět nic nechci, páč, když něco prodám, tak se mi po tom stýská:(

image.png.95f74688a816ab7b3b7d715db1d79a18.png      
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...