Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 10 minutami, Postal80 napsal:

Radiku nekecej! To bych do tebe nerekl..👍To piskovane pouzdro. To jsou Paderborny? 

Tohle jsou Leipzig. Manuální nátah byl podmínkou. Už jsem měl dřív Memmingen s A cifrem, pak jsem je prodal, ale poslední dobou mně pravý polotky začaly chybět. Tak jsem si to tak nějak zdůvodnil, jakože podpořím Chronoshop, uklidním svoji hodinkovou touhu a ať to není zase to samý, tak B cifr. A fakt super. Dušička má zas na chvíli pokoj :)

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radik napsal:

Tohle jsou Leipzig. Manuální nátah byl podmínkou. Už jsem měl dřív Memmingen s A cifrem, pak jsem je prodal, ale poslední dobou mně pravý polotky začaly chybět. Tak jsem si to tak nějak zdůvodnil, jakože podpořím Chronoshop, uklidním svoji hodinkovou touhu a ať to není zase to samý, tak B cifr. A fakt super. Dušička má zas na chvíli pokoj :)

Jj, tak gratuluju. Jsou super. Vzdycky na ruce je to zmena oproti vsem potapkam! :default_wink: A i ta lumi je moc pekna. A jeste navic ( takovy bonus ) jedna z nejpeknejsich kuzi co na hodinkách mam. Za ty prachy.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Postal80 @Karussell Díky! Přesně, taková ta jejich syrovost to nakonec rozhodla. Zvažoval jsem i Stowy, ale i když se mi líbí o fous víc, jsou už to díky svýmu pouzdru moderní voňavky. Jo, pošilhával jsem i po Erbstück variantě, která jim dává ještě toolovější nádech, ale cena v kombinaci s vědomím, že je to všechno uměle vyhnaný mě odradila. Částečně škoda, že svým přístupem tyhle asi nikdy tak pěkně neotluču :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Radik napsal:

@Postal80 @Karussell Díky! Přesně, taková ta jejich syrovost to nakonec rozhodla. Zvažoval jsem i Stowy, ale i když se mi líbí o fous víc, jsou už to díky svýmu pouzdru moderní voňavky. Jo, pošilhával jsem i po Erbstück variantě, která jim dává ještě toolovější nádech, ale cena v kombinaci s vědomím, že je to všechno uměle vyhnaný mě odradila. Částečně škoda, že svým přístupem tyhle asi nikdy tak pěkně neotluču :D

Moc pěkné. Prosím časem o nějaké fotky z boku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 2. 2021 v 11:32, JoyStick napsal:

z tohohle smrku asi ne, ale nějaký Portugalsko to asi bude? :) 

Náhodou je vzadu obrovská nápověda :D nejvyšší hora Španělska - Pico del Teide - 3700 cca, jedná se o Tenerife :) bohužel mi Chronomag všechny fotky ve vyšší kvalitě vkládá vzhůru nohama a nedokázal jsem to vyřešit. 
 

Mimochodem Tenerife doporučuji - super únik do pohody v týhle době ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Radik napsal:

Zatím jsem cvaknul tohle. Příp. si řekni jak a zejtra za lepšího světla nafotím.

Zajímavé.  Ty nožky jsou navařené? Nebo, že by to byl odlitek?

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou je vzadu obrovská nápověda  nejvyšší hora Španělska - Pico del Teide - 3700 cca, jedná se o Tenerife  bohužel mi Chronomag všechny fotky ve vyšší kvalitě vkládá vzhůru nohama a nedokázal jsem to vyřešit. 
 
Mimochodem Tenerife doporučuji - super únik do pohody v týhle době  

Hele blbej uplne nejsem, ale nejvyssi horu Spanelska, ani jeji zemepisnou lokaci v hlave nenosim, to sorry. :)
Nicmene Tenerife byl muj druhej typ po kraji kontinentu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Vit napsal:

Zajímavé.  Ty nožky jsou navařené? Nebo, že by to byl odlitek?


Taky už mě to napadlo. Z boku se to jeví jako návarek, ale zase nahoře a dole mi přijde ta hrana dost ostrá na to, aby to i v těchto místech bylo navařeno. Netroufám si odhadovat...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:


Hele blbej uplne nejsem, ale nejvyssi horu Spanelska, ani jeji zemepisnou lokaci v hlave nenosim, to sorry. :)
Nicmene Tenerife byl muj druhej typ po kraji kontinentu :)

Tak jsem to nemyslel samozrejme, asi to vyznelo blbe :) poznal by to jen nekdo kdo tu byl a ty vyhledy zna, to je jasne ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...