Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Toblin napsal:

Moc pěkná ta povrchovka pouzdra. Jak sedí na ruce? Myslím vzhledem k uchycení a tvaru nožek?

Já s nima na ruce nemám problém, i když ty nožky jsou podle historický předlohy a ne podle současnejch ergonomickejch standardů. Někdo tu psal, že to bylo na ruce utrpení, já ale nic takovýho nepociťuju. Jako jo, nožky jsou ve vzduchu, ale to mě fakt netrápí.

 

před 3 hodinami, kartagos napsal:

Radku už v tom zase lítáš ? 🙂

Jo, lítám, a to doslova :rolleyes: Člověk se asi musí smířit s tím, že záliba týhle intenzity ho bude držet celej život, tak to asi nemá smysl nějak násilím omezovat :)

 

před 3 hodinami, kartagos napsal:

Ať je nekecám , taky si rád v práci pilotím 🙂

82115355_819879921766687_4857477831317258240_o.jpg

Vidíš, na tyhle jsem si nakonec vůbec nevzpomněl, abych je zařadil do výběru.  A tos mi je kdysi ukazoval! Průhled na strojovnu, taky manuální nátah... Vlastně když teď koukám, tak je snad ani v Chronoshopu nemají, tak to to částečně vysvětluje, protože nabídku Steinhartů jsem taky prohlížel a o nos mi tam nezavadily. Automaticky jsem ale z výběru vypouštěl mimostředky, bronzovky a hledal jsem klasickej čistej cifr A nebo B. Ze značek zůstaly ve výběru Stowa a Laco a nakonec to i díky vyšší věrnosti původní historický předloze vyhrály Laco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...