Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 51 minutami, Pivas napsal:

@shewcza - koukám klid dlouho nevydržel :)

Neměl si je už?

Klid nebude nikdy :) To jsou pořád ty stejný, můžeme tomu říkat třeba zápůjčka ;o)

před 1 minutou, JoyStick napsal:

Takový Orisy křížený ze Sejtkem co? Jak je to vysoký?

14.5mm, ale docela dobře jí maskují. To už sem párkrát slyšel, ale s Orisem to má společné jen uchycení náramku, jinak jsou to úplně jiné hodinky a to včetně pouzdra. Spíš bych tam spatřoval podobnost s TH aquaracer (ručičky) a luneta z yachtmaster. Seiko tam nevidím, ale nevylučuji podobnost s nějakým modelem co nepoznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, shewcza napsal:

14.5mm, ale docela dobře jí maskují. To už sem párkrát slyšel, ale s Orisem to má společné jen uchycení náramku, jinak jsou to úplně jiné hodinky a to včetně pouzdra. Spíš bych tam spatřoval podobnost s TH aquaracer (ručičky) a luneta z yachtmaster. Seiko tam nevidím, ale nevylučuji podobnost s nějakým modelem co nepoznám.

Je fakt, že se mi to možná motá s modovanejma ručkama, ale vidim to tam, zvlášť vteřinofka.
Nicméně Orisa tam vidim takhle zvrchu. (crownguards, náramek, zvrchu tvar a obrys pouzdra, částečně luneta (insert je spíš GS), a tak.). Možná jsem mimo nevím. :) 14,5 je dost, ale ještě je to nositelný celkem v pohodě, hodíš ref, ať si o nich něco přečtu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, JoyStick napsal:

Je fakt, že se mi to možná motá s modovanejma ručkama, ale vidim to tam, zvlášť vteřinofka.
Nicméně Orisa tam vidim takhle zvrchu. (crownguards, náramek, zvrchu tvar a obrys pouzdra, částečně luneta (insert je spíš GS), a tak.). Možná jsem mimo nevím. :) 14,5 je dost, ale ještě je to nositelný celkem v pohodě, hodíš ref, ať si o nich něco přečtu?

Jasně, jsou to tyto epos sportive 3441.131.20.55.30

 

Na první pohled jsou to vážně Oris, ale věř mi že v realu ani náhodou. Mají daleko toolovější nádech. Tím neříkám že jsou lepší než Oris, to nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...