Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 59 minutami, Karussell napsal:

@Vit ...

@honza71 @xcmaniax  mate ty GP paradni, je to prijemny zpestreni a integrovany tah zaziva posledni dobou renesanci, coz je vyborna zprava(aspon pro me) 🙂

 

Diky. Jj integrovany tahy ted jedou, mas recht. A i nektere "levne" znacky maj ted paradni kousky s timto tahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Slaco napsal:

Pořád jsem se motal kolem Omegy a vlastně i motám ( leží mě ještě v hlavě bílé SMP 😄). Kupoval jsem pro kolegu jiné B a když sem je viděl tak sem neodolal.  Díky Davide 👍

Bílá je dobrá změna, ale je třeba si rozmyslet, jestli to neomrzí ... mně se líbí.

Před hodinou, Vit napsal:

Tak nevím, jestli se mám naštvat nebo Ti poděkovat ...
😄

Tady je to sázka na jistotu, tohle je velká pecka, pořád jsem je nepustil z hlavy, ale jedině v černé.

Monaco ... tohle jsou jedny z hodně mála ( :D ) hranatých hodinek, jaké můžu.

 

DSCN2984.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Karussell napsal:

@Vit Vite, vsechny Tvoje fotky jsou super, at fotis ML, Ingy, nebo treba LT👍 Pravda je, ze s kavou ve skle je to extra dobry.

....

Děkuju, vždyt jen kvůli vám mám tři pr**le hodinek, abych tu furt neotravoval s jedním dvěma nebo třemi kousky ...

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

Bílá je dobrá změna, ale je třeba si rozmyslet, jestli to neomrzí ... mně se líbí.

Tady je to sázka na jistotu, tohle je velká pecka, pořád jsem je nepustil z hlavy, ale jedině v černé.

Monaco ... tohle jsou jedny z hodně mála ( :D ) hranatých hodinek, jaké můžu.

Děkuju Davide, prošlo mi toho rukama spousta, ale takto zářivé ručky a temně černý číselník neměly žádné jiné. Ten kontrast je opravdu neskutečný.

Ta fotka Monaco je krásná ukázka hry světel a stínů.

před 24 minutami, snake napsal:

Těžká pohoda ;)

Tak to má být, vlnky u vlnek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...