Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

V tomhle je to blbý, no... Já mám možná o řád míň!
Ale jo. Normálně to taková hrůza není. Chodíme se ženou na procházky. Akorát dneska jsem dopoledne učil a odpoledne jsem to kvůli tomu očkování už nestihl

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, siwi napsal:

Ale jo. Normálně to taková hrůza není. Chodíme se ženou na procházky. Akorát dneska jsem dopoledne učil a odpoledne jsem to kvůli tomu očkování už nestihl emoji3.png

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk
 

Já jsem si to vykompenzoval 43km na 🚲. Aspoň něco... A foto na závěr dne a může se jít pomalu spát.
Na týhle fotce mně mimochodem krásně vynikl zde tolik proslavený tzv. buzna tah. Tak doufám, že tím místním odpůrcům nezpůsobím šok :D

DSCN5396.JPG.f2218f3bc96c7acdf22db61439e259da.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radik napsal:

Já jsem si to vykompenzoval 43km na 🚲. Aspoň něco... A foto na závěr dne a může se jít pomalu spát.
Na týhle fotce mně mimochodem krásně vynikl zde tolik proslavený tzv. buzna tah. Tak doufám, že tím místním odpůrcům nezpůsobím šok :D

DSCN5396.JPG.f2218f3bc96c7acdf22db61439e259da.JPG

Omegy jsem nikdy neměl, ale zajímalo by mě, jak a proč vzniklo tohle označení náramku SMP. Používá se tohle pojmenování v zahraničí nebo kdo takovou blbost vymyslel? Nikdy jsem nepochopil, co je na tom buzna? :)

Mimochodem super fotka!

 

Upraveno uživatelem Toblin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Toblin napsal:

Omegy jsem nikdy neměl, ale zajímalo by mě, jak a proč vzniklo tohle označení náramku SMP. Používá se tohle pojmenování v zahraničí nebo kdo takovou blbost vymyslel? Nikdy jsem nepochopil, co je na tom buzna? :)

Mimochodem super fotka!

 

No, pokud se snažíš být tolerantní, klidně mu řikej metrosexuální, ale v porovnaní s tahem 2254 prostě působí malinko nažehlenej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radik napsal:

Já jsem si to vykompenzoval 43km na 🚲. Aspoň něco... A foto na závěr dne a může se jít pomalu spát.
Na týhle fotce mně mimochodem krásně vynikl zde tolik proslavený tzv. buzna tah. Tak doufám, že tím místním odpůrcům nezpůsobím šok :D

DSCN5396.JPG.f2218f3bc96c7acdf22db61439e259da.JPG

Já mám buzna tah rád, byl super :)

 

20210318_173128-01-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, jkba napsal:

No, pokud se snažíš být tolerantní, klidně mu řikej metrosexuální, ale v porovnaní s tahem 2254 prostě působí malinko nažehlenej..

Nesnažím se být tolerantní, jen tomu nerozumím :) Na této poslední modelové řadě na mě působí celkem střízlivě, podobně jako na tebou zmíněných. To co bylo generačně mezi je zbytečně přepí.., pravda. 

Kdybych já měl označit takhle nějakej tah, byl by to třeba celoleštenej na Béčkach, nebo tak něco :)

 

Omega-Seamaster-Professional-300M-Review-2254.50.00-Image-13.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 18 hodinami, junior300 napsal:

Parada 👍

To si asi prvy na fore. Na automaty sa ti nechcelo cakat?

 

před 16 hodinami, AndyAaron napsal:

Za me naprosta parada, v tehle svetle jsou nejlepsi. A i ten kvarc k nim sedi. Ta verze s automatem se mi nezda, tohle je lepsi. Mas nekde vic fotek?

 

před 18 hodinami, xcmaniax napsal:

Integrované tahy koukám frčí 😉 Ty Tissotky jsou moc pěkný.

Díky pánové. Mě k nim automaty právě tolik nesedí. Původní Tissot Seastar z roku 1978, jemuž jsou tyto velmi věrné, vznikl v době quartz krize, byly to quartzky, a tak tam podle mě prostě quartz patří. 😉 

Navíc automaty budou mít jiný číselník a mě si víc líbí tento broušenej. 

Zatím jsem je cvaknul jen v autě a pak už za horšího světla doma... 

 

IMG_20210318_190557_430.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...