Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 35 minutami, mlsoun1 napsal:

Tissotky vypadají zajímave.Jen škoda že nemají římské číslice.Samozřejmě Ti dekuji za info,Víte🙂

Nemají, ale tento arabský font strčí do kapsy všechny římany ...
Můžeš být v klidu je to už vyprodaná speciální edice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...hezké vintážky🖕.

Já něco modernějšího (nebo jen módnějšího?)...nevím, jestli jsem neudělal hovadinu (?), ale koupil jsem - zlákán zakřivením strojku i safíru, 262 kHz a značkou Bulova - (s vyjímkou  G-Shocků a  ProTreků) zase po letech nákupů mechanik baterkáče.

Dnes mi přišly, přiznám se ale, že jsem z nich trochu v rozpacích😗...nějak mě na první dojem neuchvátily, třeba jako mnohem levnější Orienty Bambina (díky AndyA +Ondro) nebo Seika 5-ky a Prospexy Sky, které jsem od začátku roku koupil....Tak nevím, třeba si zvyknu🤔

 

DSC05282 (2).JPG

DSC05289 (2).JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kamil.K napsal:

...hezké vintážky🖕.

Já něco modernějšího (nebo jen módnějšího?)...nevím, jestli jsem neudělal hovadinu (?), ale koupil jsem - zlákán zakřivením strojku i safíru, 262 kHz a značkou Bulova - (s vyjímkou  G-Shocků a  ProTreků) zase po letech nákupů mechanik baterkáče.

Dnes mi přišly, přiznám se ale, že jsem z nich trochu v rozpacích😗...nějak mě na první dojem neuchvátily, třeba jako mnohem levnější Orienty Bambina (díky AndyA +Ondro) nebo Seika 5-ky a Prospexy Sky, které jsem od začátku roku koupil....Tak nevím, třeba si zvyknu🤔

 

DSC05282 (2).JPG

DSC05289 (2).JPG

Na tyhle hodinky koukám už od loňska, ale vždycky se tak nějak vyklidním. Jsou hodně zajímavé a netradiční, ale protože mám moony, řekl jsem si, že další stejná chrona nepotřebuji. Však uvidíš, jestli tě nechytí a když ne, pošleš je dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...