Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 19 minutami, lukasb515 napsal:

Dakujem, a asi ich potrebujem :D :D 

Pohoda. Rozmýšľal som nad viacerými a to le petit prince na to love pri dome nezostali, Stowy a Laco boli vo finále aj koli historickej naviazanosti ale nakoniec sa mi zadarilo a kamoš tu z fóra pustil Biatecy. Strojovňa paráda, cifer brutal veľkosť akurát, krásne balenie, pri tom čo sa tu deje posledný rok naviazanost na SR vítaná, vzdialene mám kontakt aj na majiteľa firmy a stále radosť keď pozriem na ruku. Ideálne okolnosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=5997]AndyAaron[/mention] Pěkný jsou! Bych chtěl vidět tvoje "rodinné foto"... furt, že nemáš love, když řešíš bydlení... ale vždyť toho musíš mít plnou kabelu Ty asi nikdy OWG nebudeš

OWG u me vazne nehrozi a kabelky uz mam tri ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, actionman1 napsal:

Pohoda. Rozmýšľal som nad viacerými a to le petit prince na to love pri dome nezostali, Stowy a Laco boli vo finále aj koli historickej naviazanosti ale nakoniec sa mi zadarilo a kamoš tu z fóra pustil Biatecy. Strojovňa paráda, cifer brutal veľkosť akurát, krásne balenie, pri tom čo sa tu deje posledný rok naviazanost na SR vítaná, vzdialene mám kontakt aj na majiteľa firmy a stále radosť keď pozriem na ruku. Ideálne okolnosti :D

Bal som sa, ze budu na moju cca 17cm ruku velke, predsa len ich vyska a celkovy robustnejsi dojem... Uz som ich aj vypustil z uzsieho vyberu ale ked som ich tu uvidel :D  Ked sa to vsetko konecne otvori tak ich pojdem skusit a uvidime. Este raz diky a uzivaj si ich, su to paradne hodinky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Akam napsal:

po těch jsem pokukoval, nevypadají vůbec zle...palec hore

Děkuju. První dojmy jsou velice pozotiovní. Hned jak v minulém týdnu spustili objednávky, tak jsem jeden kousek hodil do košíku 🙂 Přidám nějaké další fotky do vlákna Davosy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, nickolas napsal:

Blby uhel, mala ruka, nebo jsou fakt tak velke?

Blbej fotograf kolego :), jak jsi me na to upozornil, tak jsem si vsimnul, ze to tak mam skoro u vsech fotek. V realu bych rek, ze sedi na 17cm ruce akorat. Zitra zkusim udelat fotku z trochu jineho uhlu :)), děkuju za námět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...