Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Chorche napsal:

Jsou. Měl jsem je 2x a rád na ně vzpomínám.

Ale tyhle mám asi ještě radši :)

Výstřižek.JPG

Hodinky  hezký, líběj se mi jejich různý limitky, ale to pouzdro už je za ty roky malinko nuda, ne? Vždyť to je snad furt to samý už x let, kromě změny velikosti, nebo se pletu? Oris jinak celkem můžu, ale tuhle neustálou vytrvalost udělat 154 modelů ve stejným pouzdru, možná s jinou barvou ciferníku, moc nechápu. To nerejpu a už vůbec ti nechci kazit radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to třeba chápu- je to jejich DNA, tak se toho držej. To pouzdro před pár lety změnily, tak třeba za rok za dva zas udělaj nějakej facelift. A ono upřímně, kdo za poslední roky nějak zásadně změnil model, kterej jim jde. Tak nějak mě nikdo nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám osobní zkušenost ohledně srovnání předchozích diverů a Aquisů, ale pouzdro Aquisů už mi nepřijde jako takový "sud", přibyla ochrana korunky, luneta je trochu jiná - žádná revoluce, ale evoluce. Ty předchozí mi přišly trochu humpolácký, ale aktuální Aquis mě baví.

Původně jsem chtěl novou verzi Hydroconquestů, na fotkách super, Aquis na fotkách nuda. Naživo to bylo dost naopak.

Longiny imho mnohem horší zpracování, Aquisy na mě působily o třídu lépe.

Takže nenutím, chápu :) mě Aquis baví hodně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to třeba chápu- je to jejich DNA, tak se toho držej. To pouzdro před pár lety změnily, tak třeba za rok za dva zas udělaj nějakej facelift. A ono upřímně, kdo za poslední roky nějak zásadně změnil model, kterej jim jde. Tak nějak mě nikdo nenapadá

Napada me jenom Ward se svyma potapkama. Zrovna u nej mi prislo, ze tim ztratil sve klasicke dna a jsou z toho ted tuctove potapky. Jinak souhlas, vsichni se drzi svych designu a jen je lesti k dokonalosti. Zrovna Oris svou koncepci pouzdra je aspon trosku odlisny.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...