Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 11 minutami, DarylVanHorne napsal:

A já myslel že je to fórum gentlemanů, kteří si pomáhají a podporují. Ale tohle byla podpásovka 😂 Vlastně dík... Teď jsem si vzpomněl a díky tobě vytáhnu přes zimu opomíjenými  Monstry 😉 samozřejmě 2. Gen Orange 👍

No ale po skoro deseti letech tady bys už mohl mít jasno, jestli černou nebo modrou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Radik napsal:

No ale po skoro deseti letech tady bys už mohl mít jasno, jestli černou nebo modrou ;)

Blázníš? Víš jak je to složitý? Konečně se rozhoupeš, zůžíš výběr na 3 modely a pak ti tu lidí předhazují něco úplně jinýho. 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem prostě na barvičky, noo... A jinak dost modrejch hodinek se dokáže tvářit jako černý. Typicky SPM bezvlnky, tam tu modrou fakt musíš hledat, dokonce i modrý Pelagosy (což je poctivá modrá) se jeví v místnosti vymalovaný sytě žlutou při správném natočení černě. Tak proč bych pak bral černý, když takhle lze mít skoro oboje?


Nastesti pro@DarylVanHorne se zaroven hodne cernych hodinek diky antireflexu tvari jako modre


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Maxmillian napsal:

Prej sem nemáme dávat ani modrý ani černý ani vlastně jinak barevný? Tak to sem v pytli!

BE4-D1705-A2-A1-4042-82-AC-8039-C4614-BC9.jpg

Neomezujte se, jen postujte vedle dál 👍 Co by se tak jen mohlo stát? Maximálně OPĚT přehodnotím, co chci víc... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...