Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Jedno “technicke” zjisteni pri nedeli. 😅 SW200 se mi v Eternach asi po necelem roce umoudrila - a po pernamentnim zpozdovani a to na muj vkus celkem vyraznem - zacala jit naprosto presne.. To Monaca, dost necekane, jdou presne hned od prvniho mesice. 

 

40B87F4C-FB90-436B-902E-B438C05886DD.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, junior300 napsal:

@Postal80 Monaca maju zaklad SW300. Teda ak si to myslel ako porovnanie rovnakych kalibrov.

No nestras! Ja myslel, ze mam zaklad Etu s nadstavbou Dubois Depraz. Vseobecne - a nechci vyvolat spam diskuzi - Eta mi jde ve vsem do plusu, Sellita - taky ve vsem - do minusu.. 

 

B98C1E0F-89F8-4164-8E29-2858BF2BD4D1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, junior300 napsal:

@Postal80 ETA, konkretne 2892 bola v limitke CAW211A z roku 2009. Ty mas ak sa nemylim CAW211P a tam je SW300.

CAW211P.FC6356

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Postal80 napsal:

CAW211P.FC6356

V popisoch podobnych “velkopredajcov” casto maju nespravny popis produktu. Pri tom mnozstve sa necudujem, nie ze by nevedeli, co tam je, len si to pravdepodobne pri copy/paste niekto neuvedomil. Zatial vsetky mne dostupne zdroje tvrdia, ze Monaca novsie ako 2011 maju uz Sellitu. Tym ti nechcem nijako tie Monaca znechutit. SW300 nie je o nic horsia ako 2892. Je to identicky stroj, dokonca pre ludi typu “cim viac kamenov tym viac hodinky” taha ETA za kratsi koniec v pomere 21/25. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Postal80 napsal:

CAW211P.FC6356

A nebyla by v tomhle ohledu lepší ta Sellita? Já měl 2892 s DD celkem asi třikrát, z toho jsem je dával dvakrát na servis a hodinář z toho moc nadšenej nebyl😬. Dodnes si pamatuju, jak říkal, že zlatá 7750, že tyhle "nástavby" moc dobrotu nedělaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Postal80 napsal:

No nestras! Ja myslel, ze mam zaklad Etu s nadstavbou Dubois Depraz....

B98C1E0F-89F8-4164-8E29-2858BF2BD4D1.png

Jen pro pořádek, tohle je starý stroj Heuer cal. 11, s tím novým (eta nebo sellita s nástavbou) nemá vůbec nic společnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, xjr1 napsal:

Jen pro pořádek, tohle je starý stroj Heuer cal. 11, s tím novým (eta nebo sellita s nástavbou) nemá vůbec nic společnýho.

Ok chlapi, diky moc.. Vseobecne mam Etu radeji nez Sellitu. Vychazim pouze z vlastních zkusenosti, jak jsem uvadel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...