Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Poprvé za astronauta. Velké překvapení ze zpracování. Super "3D" rozměr, kdy na základním cifru s minutovými indexy a subcifry je položený druhý s hodinovými indexy a tachymeter je zase až těsně pod sklem. Krásné 3 patraa152b696743162d9c25556e77103c08b.jpg
.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně to měla být příprava na bronzové PAM 507, nevěděl jsem, jak si sedneme s tímhle materiálem. Dnes už vím, že se z toho stala láska na první pohled, vytlačily i moje nejlepší kousky, jsou to nejlepší tooly, co jsem kdy měl a žijí se mnou, mění se každým dnem a to mě na nich fest baví. Dnes po kompletním vyčištění a začínáme novou etapu přirozenou cestou. Musím se přiznat, že mám dost oblíbených modelů od různých i zvučných značek, ale tohle mě baví ze všeho nejvíc, velké překvapení.

 

DSCN7363.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Sphinxx napsal:

Původně to měla být příprava na bronzové PAM 507, nevěděl jsem, jak si sedneme s tímhle materiálem. Dnes už vím, že se z toho stala láska na první pohled, vytlačily i moje nejlepší kousky, jsou to nejlepší tooly, co jsem kdy měl a žijí se mnou, mění se každým dnem a to mě na nich fest baví. Dnes po kompletním vyčištění a začínáme novou etapu přirozenou cestou. Musím se přiznat, že mám dost oblíbených modelů od různých i zvučných značek, ale tohle mě baví ze všeho nejvíc, velké překvapení.

 

DSCN7363.JPG

A že Ti sedí i naživo, mohu jen potvrdit 😉!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Micey napsal:

Decka.

 

1EE98C82-519A-42BC-98A0-FD6BE498B86A.jpeg

 

Před hodinou, junior300 napsal:

Uz si ich nejaku dobu vsimam, za mna naj Decka vobec. 👍🏻

 

Houmoficirujem s Aquis Whale Shark a urcite nejaky cas este na ruke vydrzia..

1216C0DC-B98C-48F1-9414-CFF4B98D6C0B.jpeg

Kluci, mate to vyborne. Orisky super a tie Déčka su perfektne.
 

IMG_0866_a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...