Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, ragu napsal:

Sluníčko!

IMG_0224.thumb.jpg.3c21f92cb4117b1022e6563ae1382007.jpg

Pak že se nedají vyfotit! Je to krásnej kousek! Mě se strašně líbí. Já chtěl něco sportovnějšího, tak jsem pořídil Divery..ale ty Tvoje mi furt leží v hlavně. Za mě asi lepší, než PO...i když..😄Je to prostě prokletí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Adamsson napsal:

Pak že se nedají vyfotit! Je to krásnej kousek! Mě se strašně líbí. Já chtěl něco sportovnějšího, tak jsem pořídil Divery..ale ty Tvoje mi furt leží v hlavně. Za mě asi lepší, než PO...i když..😄Je to prostě prokletí!

Já je právě za bondovky vyměnil a vůbec nelituju, nemyslím že bych něco ztratil na sporovnosti, naopak mi přijdou skvěle vyvážený. POčka chci zkusit vysloveně z rozmaru, vždycky jsem je chtěl zkusit a léto se blíží, myslím že k těm Zenithům by to bylo fajn kombo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, ragu napsal:

Já je právě za bondovky vyměnil a vůbec nelituju, nemyslím že bych něco ztratil na sporovnosti, naopak mi přijdou skvěle vyvážený. POčka chci zkusit vysloveně z rozmaru, vždycky jsem je chtěl zkusit a léto se blíží, myslím že k těm Zenithům by to bylo fajn kombo. 

Vždycky je to subjektivní proto je to tak hezky!:) Mastery mi připadají trochu víc do obleku, zároveň víc tool. Univerzálnější kousek. Každopádně se mi fakt líbí.. jenže se mi líbí i Divery:) No a ty Zenitky, ty jsou taky super. Osobně moc černou nemusím, ale tohle je povedenej kousek!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...