Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, LukasK napsal:

nemam namitek, daji se nosit ke vsemu, mam ale objednanou oranzovou gumu pro zprstreni 🙂, jsem zvedav, pak poslu foto

min model jsem nemel, nemuzu posoudit.. 🤷‍♂️

 

 

 

před 3 hodinami, Radek Cigi napsal:

Radiku, lesklou keramickou vložku lunety jsem u svých několika posledních hodinek přímo vyhledával, a že se k tomu přidal i číselník, mi maximálně vyhovuje - možná je to pro někoho až moc fádní a "slité", ale já s tím problém nemám. Čitelnost je skvělá, stejně jako to plastické logo Omega, decentní datumovka s černým matným podkladem (kterou tedy nepoužívám :rolleyes:) a výrazné indexy. Je to takové čisté, hladké, lesklé, ale špičkově provedené. A právě u Omeg PO jsem chtěl zůstat u nevýrazných barev (a to mám barvy zejména v letních měsících moc rád), tak jsem zvolil i kvůli univerzálnosti, právě tuhle referenci. Ručičky mají pěkný tvar a správnou délku, takže ve spojení s anti-reflexem je to na slunci fajn zážitek 🥰.

Díky. Ono i ty černý vypadají skvěle. K tomu rozumná lug2lug na to, že to jsou skoro 44mm a navíc - já musím hodinky na ruce cejtit, což tyhle určitě budu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...