Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Micey napsal:

Jo, tydle keramiky sou nazivo fakt pekny. Jediny hodinky to asi nebudou, ale paradni jsou.

Umím si je celkem představit jako jediný. Na potápění to sice není, ale 10ATM je obstojný. Aktuálně dělají v průměru 1s za den do plusu což z nich dělá nejpřesnější hodinky co mám. Jo a hmotnost a pohodlí je taky jinde.

Upraveno uživatelem ragu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ragu napsal:

Skoro vůbec nejdou vyfotit a navíc na nich jde vidět každý smítko. Ale jinak jsou geniální.
 

4AC54849-B774-42BB-A2F7-54A733D6BB24.thumb.jpeg.9bc16b76f088cdbf16949fea88b0c6f1.jpeg

A75CF4D9-B1FB-41B1-9B99-2E731A8C7F46.thumb.jpeg.e9ed22164c3745a011345260a29985a7.jpeg

Teda furt si stežuješ, že Ti to nejde vyfotit. Trápí mě, jak se trápíš. Raději mi je dej.🤓 Jsou suprový. A jak říkáš, možná ty PO k nim budou parádní kombo.. Nicméně, Mastery vedle nich taky nemusí bejt vůbec špatnej kousek. 

Upraveno uživatelem Adamsson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, ragu napsal:

Skoro vůbec nejdou vyfotit a navíc na nich jde vidět každý smítko. Ale jinak jsou geniální.

Tak ses dočkal, super! Hele a s tím focením, to je přesně to, co píšu ve vlákně o keramických hodinkách, vnímám to stejně.

@Radek Cigi: jsem rád, že je nosíš, protože jsou to krásné hodinky.

Jinak dobré ráno s PAM TN v lumi.

 

DSCN7370.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@igby29 No vida jaky mas pekny hodinky, palecek nahoru:)

 Prima kaucuk je Hirsh Pure, jak jsou ty hodinky samy o sobe zajimavy, ta jednoduchost by k nim hezky sla. Akorat na barvu, stejnej odstin modry to nebude, tak to chce bud cernej, nebo odvazne oranzovej treba:)

 Meshe maj celkem dobry na Watchgecko, tam by sel treba i nejakej tropic..

 Supr vodotesnej remen je Campagnolo Sailcloth nebo Nytechy od Riosu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

Tak ses dočkal, super! Hele a s tím focením, to je přesně to, co píšu ve vlákně o keramických hodinkách, vnímám to stejně.

Jojo, chodil jsem okolo tý keramiky tak dva roky, vzpomínám si že jsme se o tom tenkrát bavili v souvislosti s IWC. Furt mám trochu respekt a jsem opatrnější, než s ocelovýma, ale jinak je to lahoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...