Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Mám je na sobě cca 30 min a docela jsme si na sebe zvykli. Ano, je to kousek železa oproti Diver 300M, do košile to fakt moc nebude, ale jinak povedenej kousek. Na 43,5mm sedí opravdu příjemně, packy nejsou nijak dlouhý takže to nevypadá jak nádor na ruce. Náramek je jednoznačeně pohodlnější než u Diverů, nemá tak ostrý hrany a příjemně se zužuje. Čitelnost ciferníku na jedničku. Nevím, jaký máte zkušenosti s černejma lesklejma ciferníkama a leštěnejma indexama a rafikama, každopádně tohle se fakt povedlo, za mě naprosto bez chyby. GMT rafika ukazuje domácí čas, v případě potřeby místní čas pak ukazuje hodinová rafika, která pohodlně nastavitelná po hodině. Luneta samozřejmě pohyblivá v obou směrech. 

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Adamsson napsal:

Mám je na sobě cca 30 min a docela jsme si na sebe zvykli. Ano, je to kousek železa oproti Diver 300M, do košile to fakt moc nebude, ale jinak povedenej kousek. Na 43,5mm sedí opravdu příjemně, packy nejsou nijak dlouhý takže to nevypadá jak nádor na ruce. Náramek je jednoznačeně pohodlnější než u Diverů, nemá tak ostrý hrany a příjemně se zužuje. Čitelnost ciferníku na jedničku. Nevím, jaký máte zkušenosti s černejma lesklejma ciferníkama a leštěnejma indexama a rafikama, každopádně tohle se fakt povedlo, za mě naprosto bez chyby. GMT rafika ukazuje domácí čas, v případě potřeby místní čas pak ukazuje hodinová rafika, která pohodlně nastavitelná po hodině. Luneta samozřejmě pohyblivá v obou směrech. 

image.jpg

Zase černá a ještě k tomu GMT. Ale tak aspoň PO, to se cení :) A jaký pocity jsi měl z modrejch? I když mně se ty GMT modrý s oranžotou teda taky moc nelíbí. Vybírat GMT, tak bych asi skončil stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Adamsson napsal:

Tobě je líto, že nemáš modré? Já teď budu koukat po NATO strapu v 21mm. Nějaký doporučení? Nějaký fotečky…?😎

Modrý už mně leží v hlavě min. půl roku :) Bohužel nato mně obecně vůbec nevyhovuje, tím spíš na relativně těžký POčka, který jsou pak na natu na ruce pocitově velmi nevyvážený. Takže bohužel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...