Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Tvl to musi mit mlada pani radost, kdyz nachysta romantickej vecer pri svickach a ty bezis pro hodinky a fotak, ze mas skvelej napad  

Ja musim priznat, ze moje pani je skvela. Sama me k tomu vybizi a na podobne chujoviny mi dava prostor :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jako Audemars Piguet, B jako Breitling, C jako Casio, D jako Damasko, E jako Eterna, F jako Festina ( :D ) G ja G-Shock (?), H jako Hamilton, I jako Invicta, J jako Junghans, K jako ??? L jako Longines, M jako MeisterSinger, N jako Nomos, O jako Omega, P jako Patek Philipe, Q jako Quartz (to je fuj!), R jako Rolex, S jako Steinhart, T jako Tudor (!!), U jako Ulysse Nardin, V jako Vacheron Constantin, W jako Wardy (!!), X, Y, Z jako Zenith - mám tam mezery, určitě mě někdo doplní. Já asi u O končím :D

DSCN5762.JPG.f5e095b9d5ff69e70ff12393ae41c6e1.JPG

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, petroniuzz napsal:

U nás bohužel ne, resp. pouze z U.S. eshopu, ale s tučným poštovným. 

https://diaperbookclub.com/products/r-is-for-rolex-abcs-for-the-future-watch-collectors

Myslím ale, že průměrnej chronomagor tady by neměl mít problém si jednotlivý zástupce značky nafotit a knížku si vytvořit sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Radik napsal:

A jako Audemars Piguet, B jako Breitling, C jako Casio, D jako Damasko, E jako Eterna, F jako Festina ( :D ) G ja G-Shock (?), H jako Hamilton, I jako Invicta, J jako Junghans, K jako ??? L jako Longines, M jako MeisterSinger, N jako Nomos, O jako Omega, P jako Patek Philipe, Q jako Quartz (to je fuj!), R jako Rolex, S jako Steinhart, T jako Tudor (!!), U jako Ulysse Nardin, V jako Vacheron Constantin, W jako Wardy (!!), X, Y, Z jako Zenith - mám tam mezery, určitě mě někdo doplní. Já asi u O končím :D

DSCN5762.JPG.f5e095b9d5ff69e70ff12393ae41c6e1.JPG

G jako Glashütte, K jako Kienzle, Q jako QaQ😆, W jak Wittnauer, Y jako Yema….O samozřejmě vede😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...