Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Chronopetr napsal:

Velice zajímavé. Můžu poprosit o bližší info?

Koupil jsem si je v roce 2008 v Koscomu (dnes už myslím Timexy neprodávají), myslim, že ta kolekce se jmenovala Timex Automatics(?), už se určitě neprodávají. Čuměl jsem tam tenkrát chvíli do výlohy, jdouce kolem a líbily se mi, tak jsem si je koupil (myslim, že stály něco přes 4 litry?). Mám k nim ale zvláštní vztah, týden po koupi se mi narodil první živý syn, narodil se stejný den a měsíc, jako můj nejlepší kamrád. A navíc v ten den mají na datumovém věnci u čísla dne malinký kaz. Jdou celou dobu spolehlivě. Dohledal jsem teď ještě označení - T2D941 a něco málo je tady: https://www.timex.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=27452

Víc toho nevím 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, geometr napsal:

Koupil jsem si je v roce 2008 v Koscomu (dnes už myslím Timexy neprodávají), myslim, že ta kolekce se jmenovala Timex Automatics(?), už se určitě neprodávají. Čuměl jsem tam tenkrát chvíli do výlohy, jdouce kolem a líbily se mi, tak jsem si je koupil (myslim, že stály něco přes 4 litry?). Mám k nim ale zvláštní vztah, týden po koupi se mi narodil první živý syn, narodil se stejný den a měsíc, jako můj nejlepší kamrád. A navíc v ten den mají na datumovém věnci u čísla dne malinký kaz. Jdou celou dobu spolehlivě. Dohledal jsem teď ještě označení - T2D941 a něco málo je tady: https://www.timex.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=27452

Víc toho nevím 🙂

Díky, já jsem si říkal, že bych o ně ani nezavadil...a ony jsou z doby, kdy jsem o chronobundu neměl ani ponětí:-). Tak ať holky makají a dělají radost další dlouhý roky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, geometr napsal:

Koupil jsem si je v roce 2008 v Koscomu (dnes už myslím Timexy neprodávají), myslim, že ta kolekce se jmenovala Timex Automatics(?), už se určitě neprodávají. Čuměl jsem tam tenkrát chvíli do výlohy, jdouce kolem a líbily se mi, tak jsem si je koupil (myslim, že stály něco přes 4 litry?). Mám k nim ale zvláštní vztah, týden po koupi se mi narodil první živý syn, narodil se stejný den a měsíc, jako můj nejlepší kamrád. A navíc v ten den mají na datumovém věnci u čísla dne malinký kaz. Jdou celou dobu spolehlivě. Dohledal jsem teď ještě označení - T2D941 a něco málo je tady: https://www.timex.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=27452

Víc toho nevím 🙂

Já stejné jen s modrou vterinovkou koupil v Maďarsku cca 12 let zpět. Cena v přepočtu asi 2.500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, KralJan napsal:

Já stejné jen s modrou vterinovkou koupil v Maďarsku cca 12 let zpět. Cena v přepočtu asi 2.500,-

Ty mají ale bílej cifr, ne? Ne krémovej. Dělaly se i s černým ciferníkem a na tahu. A později se dělaly novější varianty s trochu tvarově jiným pouzdrem a vypadal jinak ten ukazatel rezervy chodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Ace84 napsal:

Jedna se včerejším datem. Pár let mi trvalo než jsem se s nimi srovnal. Rozhodně to nebyla láska na první pohled a přesto, že jsem je kupoval nové, tak jsem je prvně musel poslat na výlet asi na dva roky než se ke mě dostaly zpět a já jim dal šanci.

 

Hele já je mám už po druhé a snad už tentokrát druhý rok, tak to nebyla láska na první pohled, na druhý už je to lepší.. 

Poměr cena/výkon tam za mě je :) A mám tam tu sponu s mikroregulací :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...