Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Právě teď, Pán času napsal:

Podľa mňa v danej cenovej kategórií jedny z najpríjemnejších hodiniek čo poznám. Dizajn je super, spracovaniu myslím tiež nič nechýba 🙂

Já jsem spokojený, můj sen Planet Ocean to plně nenahradí , ale jsou za tu cenu perfektní. OP pořád zvažuji, otázka jestli bych je nosil každý den, když jsou hrubo přes 100tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Karussell napsal:

Páteční Portugieser 💙

Tá farebná kombinácia je skvelá ... jediný problém pri týchto hodinkách je, ktoré si vybrať 🙂 Mal som vedľa seba tieto tri modely a stále nemám jasno v tom, ktoré sa mi najviac páčia ...

330054755_obrzok.png.c609b38591c86bf9d54dbf5d326423b4.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pán času napsal:

Tá farebná kombinácia je skvelá ... jediný problém pri týchto hodinkách je, ktoré si vybrať 🙂 Mal som vedľa seba tieto tri modely a stále nemám jasno v tom, ktoré sa mi najviac páčia ...

330054755_obrzok.png.c609b38591c86bf9d54dbf5d326423b4.png

V životě takové mít nebudu, ale kdybych měl volit, tak kvůli té titěrné červené drobnosti na DAY vnitřním cifru bych volil  model vpravo. Prostě to chytlo mé oko, jak říkáme my lingvisti 😀.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Chronopetr napsal:

V životě takové mít nebudu, ale kdybych měl volit, tak kvůli té titěrné červené drobnosti na DAY vnitřním cifru bych volil  model vpravo. Prostě to chytlo mé oko, jak říkáme my lingvisti 😀.

U mňa dizajnovo jasne vedú chronografy vľavo (páčia sa mi bodky na minutových pozíciach namiesto tej koľajničky), tebou spomínaná červená drobnosť mňa práve naopak trošku ruší, no zase práve kaliber so 7dňovou rezervou je úžasný a ich zadná strana je dokonalá 😍 ... len tá cena 😄 No podarili sa im myslím všetky modely z tejto rady vo všetkých farbách (pre mňa je top táto bielo modrá verzia, no keby ku červenej, prípadne zelenej verzií robili remienok vo farbe cifru, páčilo by sa mi to asi viac)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...