Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

@Maxel Tomu říkám chvályhodný skutek, to já jsem staruchu nikdy dlouhodobě nedonutil - je fakt že ty Longines vypadají víc babsky než většina běžných (de-facto pánských) GS a Rolád :rolleyes:

Mě dneska k modrákům na sluníčku asistoval zas jenom ten jezevčík...

IMG_4623.jpg.ddcd87e4c41a0bd037d99a4876f69f61.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MrGas napsal:

Boží! A dneska taky Portugaly. 

Super, dvoje za den se tady jen tak nevidi, tyhle jsou taky velkoparadnicky.

před 44 minutami, Pán času napsal:

U mňa dizajnovo jasne vedú chronografy vľavo (páčia sa mi bodky na minutových pozíciach namiesto tej koľajničky), tebou spomínaná červená drobnosť mňa práve naopak trošku ruší, no zase práve kaliber so 7dňovou rezervou je úžasný a ich zadná strana je dokonalá 😍 ... len tá cena 😄 No podarili sa im myslím všetky modely z tejto rady vo všetkých farbách (pre mňa je top táto bielo modrá verzia, no keby ku červenej, prípadne zelenej verzií robili remienok vo farbe cifru, páčilo by sa mi to asi viac)

Je to strasne individualni, doporucuju je dat vsechny na ruku a to Ti hodne rekne. Kdyz jsem videl, jak Ti sedi chronografy, tusim, ze Ti budou 7days dost velky, coz je v kombinaci s cenou dostava do slozite situace. Ty zbyly dva modely jsou dost podobny velikostne, takze je to jen o tom, ktery se Ti vic libi. Chrono jsou podle me vic sportovni a ty moje zase formalnejsi. Co je dobry zminit, tak ze ty 40mm automatic maji Pellaton a keramicke dily strojku, narozdil od chronografu. Rezerva chodu je taky ve prospech 40mm 60h vs 46h. 

@Adamsson Díky😎

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to strasne individualni.


Ty Tvoje Portugiesery tady okukuju moc rad. A Pellatonuv natah, ktery zminujes, to je lahudka. Na ten jemny cvrkot, ktery provazi natahovani rotorem, nezapomenu, mel jsem ho na Inzenyrech Mission Earth.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, michalval napsal:

 


Ty Tvoje Portugiesery tady okukuju moc rad. A Pellatonuv natah, ktery zminujes, to je lahudka. Na ten jemny cvrkot, ktery provazi natahovani rotorem, nezapomenu, mel jsem ho na Inzenyrech Mission Earth.

 

Diky a souhlasim. Mile me to prekvapilo uz na Big Pilotech, do te doby jsem ten jemny cvrkot, jak spravne rikas, vubec neznal. Navic tyhle Portugalky da se rict, ze az “zvoni”, kdyz je natahujes korunkou, mozna je to tou keramikou, nevim... No a Mission Earth, to je pecka a legendarni model👍

ten zvuk je slyset od 1:15 dál na tomto videu:

 

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Karussell napsal:

Diky a souhlasim. Mile me to prekvapilo uz na Big Pilotech, do te doby jsem ten jemny cvrkot, jak spravne rikas, vubec neznal. Navic tyhle Portugalky da se rict, ze az “zvoni”, kdyz je natahujes korunkou, mozna je to tou keramikou, nevim... No a Mission Earth, to je pecka a legendarni model👍

ten zvuk je slyset od 1:15 dál na tomto videu:

 

Jj je to slyšet, jak to cinká. Ještě mě napadlo, jestli to nedělá odlučovač nátahu.

A inženýry ME jsou pro mě nejhezčí design hodinek, které jsem kdy měl - Genta se vším všudy. Ale 46 mm hodinky už prostě nenosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...