Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Chronopetr napsal:

V životě takové mít nebudu, ale kdybych měl volit, tak kvůli té titěrné červené drobnosti na DAY vnitřním cifru bych volil  model vpravo. Prostě to chytlo mé oko, jak říkáme my lingvisti 😀.

Myslíš jako že to není tak homogénní, jo? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Karussell napsal:

Jsou to pekny kladiva, o tom zadna. Ale myslim, ze driv ci pozdeji prijde IWC s Genta Ingama znovu, tentokrat s inhouse mensi velikosti, ktery je v tech portugalkach...to by slo, ne? 🙂 

To by šlo 🙂 Pokud vím, tak inženýry se dělaly i ve verzi 43 mm, a někdo je tady na fóru má - s černým i s bílým cifrem. Neměly ochranu korunky, ale hezký jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Mám je půl hoďky, Pepsi luneta objednaná. Po deváté mi snad už vydrží nějakou chvilku :-)).

 

Super, Martine! Mě to už léta táhne ke klasickým 39kám a teď se červík zase rozhlodal intenzivnějí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, michalval napsal:

To by šlo 🙂 Pokud vím, tak inženýry se dělaly i ve verzi 43 mm, a někdo je tady na fóru má - s černým i s bílým cifrem. Neměly ochranu korunky, ale hezký jsou.

Ano, presne tak a myslim ze dvoje by tady byt mohly. Pak se delaly jeste 40mm ref. 3239, ale ty nemaji inhouse/Pellaton 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, michalval napsal:

To by šlo 🙂 Pokud vím, tak inženýry se dělaly i ve verzi 43 mm, a někdo je tady na fóru má - s černým i s bílým cifrem. Neměly ochranu korunky, ale hezký jsou.

 

před 14 hodinami, Karussell napsal:

Ano, presne tak a myslim ze dvoje by tady byt mohly. Pak se delaly jeste 40mm ref. 3239, ale ty nemaji inhouse/Pellaton 🙂 

43mm? Tak to nevím, jám znám 40mm s Pellatonem IWC Ingenieur 3228

Vit_IWC_Ing_210206_01_.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...